Změnit jméno na Facebooku je snadné. Volbu je ale lepší si pořádně rozmyslet

Změnit jméno na Facebooku je snadné. Volbu je ale lepší si pořádně rozmyslet

Potřebujete si na Facebooku změnit jméno? Ať už je důvodem změna rodinného stavu, právního stavu, nebo něco jiného, pak vám s tímto problémem dneska poradíme.

Na Facebooku si samozřejmě můžete změnit své jméno, existují pro to ale určitá pravidla, která musíte dodržet. Tato změna nesmí být v rozporu s pravidly Facebooku a rovněž je zde stanoveno, že jméno je možné změnit maximálně jednou za šedesát dní. Pokud by vám nešlo změnit jméno, pak budete muset využít služby podpory, kde po vás může být vyžadován nějaký doklad.

Mohlo by vás zajímat:  Kvůli nefunkčnímu kolečku není nutné kupovat novou myš. S trochou šikovnosti ho opraví každý

Změna jména v aplikaci

Pokud jste se rozhodli pro změnu pomocí aplikace Facebook, pak si zapněte na svém telefonu aplikaci a přihlaste se ke svému účtu. Zvolte nabídku v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte zde možnost Nastavení a soukromí. Teď uvidíte možnost Osobní informace a informace o účtu. Zde zvolte možnost Jméno. Nyní si vše upravte, jak potřebujete, případně přidejte přezdívku a zkontrolujte si zadané údaje. Nyní budete muset zadat své heslo pro potvrzení a změny budou uloženy.

Mohlo by vás zajímat:  Za pomalé stahování si často můžeme sami. Zlepšit rychlost lze několika způsoby
Zdroj obrázku: Freepik

Změna jména na Facebooku na počítači

Zapněte prohlížeč, najeďte na stránku Facebooku a přihlaste se. V pravém horním rohu zvolte šipku a otevře se vám rozbalovací nabídka. Zde vyberte možnost Nastavení a soukromí-> Nastavení-> Obecné nastavení účtu -> Název. Teď už před sebou uvidíte přehlednou tabulku, kde vyplníte své jméno. Nahoru napíšete křestní jméno, dolů příjmení, a pokud budete chtít, můžete vyplnit i přezdívku. Po dokončení si vše zkontrolujte, zadejte heslo a zvolte možnost Uložit.

V tuto chvíli máte pravděpodobně změněné jméno, a jak sami vidíte, nebylo to tak složité. Pokud se vám to z nějakého důvodu nepodařilo, pak budete muset kontaktovat podporu, která se vám nyní bude věnovat individuálně. Pro jistotu u sebe mějte nějaký doklad, abyste byli schopni ověřit, že jde o vás osobně.

Zdroj: https://eu.usatoday.com/story/tech/tips/2022/04/07/how-to-change-facebook-name/7198404001/