Zjistěte, kdo si prohlíží vaše příspěvky na Instagramu

Instagram patří k nejoblíbenějším sociálním sítím na internetu. Instagram je vyhledávané místo především pro přidávání fotek, videí, reels nebo příběhů. Instagram byl spuštěn v roce 2010 a až dvě miliardy uživatelů denně využívají jeho služeb. Patříte-li ke stálým uživatelům, určitě vás zajímá, kdo všechno sleduje vaše příspěvky a profil.

Jednou z populárních cest, jak zjistit, kdo vás sleduje pravidelně, je přidávání příběhu do Instagramu. Po nahrání uvidíte seznam účtů, které viděly váš nahraný příběh, dokud nezmizí. Uvidíte také reakce „srdíčka“ na váš příběh hned vedle jména účtu. Bohužel toto není možné pro klasické příspěvky. Pokud ale nahrajete video, zjistíte celkový počet zhlédnutí.

Mohlo by vás zajímat:  Fotit jako profesionál může každý. Stačí využít jednoduché triky, které fungují

Zjistěte, kdo všechno viděl váš příběh

Váš příběh je aktivní 24 hodin od nahrání. To zjistíte tak, že vedle příběhů ostatních uvidíte především svou fotku profilu a barevný kruh kolem profilovky nacházející se v levém horním rohu. Vyskočí na vás seznam lidí, kteří si rozklikli a uviděli váš příběh. Jestliže vám vypršela platnost příběhu, najeďte na tři vodorovné čáry. Zde vyberte ArchivovatArchív příběhů a rozklikněte jednotlivé příběhy. Bohužel platnost zobrazení platí pouze 48 hodin. Každopádně like reakce zůstávají i po 48 hodinách.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy s tiskárnou HP mohou mít několik příčin
Zdroj obrázku: Freepik

Zobrazení zhlédnutí videí na Instagramu

Pro zjištění, kdo vše viděl vaše video, postupujte následovně. Přejděte na svůj profil a zvolte video. Pod videem uvidíte počet zhlédnutí. Kliknutím na toto číslo zobrazíte celkový počet zhlédnutí a hodnocení Líbí se mi. Je rozdíl, zda vlastníte osobní účet, nebo podnikatelský. V podnikatelském je více informací a statistik.

Aplikace třetích stran

A co když uvidíte různé reklamy aplikací třetích stran, které tvrdí, že můžou zjistit, kdo všechno vás sleduje? Nebuďte naivní, žádná aplikace třetí strany vám neposkytne opravdové údaje o sledování vašeho profilu na Instagramu. Spíše se jedná o pravý opak a bude shromažďovat informace o vás pro ostatní.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/how-to-see-who-viewed-instagram/