Zdravé vaření je díky několika aplikacím snadné

Vaření zdravých jídel bývá opomíjenou složkou v domácnostech. Často se stává, že pohodlnost a lenost vítězí nad vařením. Častokrát chodíme do restaurací nebo podniků se naobědvat či navečeřet nebo si popřípadě vzít jídlo s sebou. Tímto způsobem nemáme přehled o tom, co jíme, jelikož nevidíme do kuchyně, jak jídlo připravují tamní kuchaři. Zpočátku se může zdát, že návštěvou restaurace ušetříme čas, ale ne vždy to musí být pravda. Čím více se zdokonalujeme, tím lépe si zorganizujeme čas v kuchyni a ušetříte peníze. Úplně nejhorší variantou je využívání služeb fast foodu. Jestli nevíte, jak začít, zkuste některé z vytipovaných aplikací.

Mohlo by vás zajímat:  Rozšíření, která by Google Chrome posunula o level výš

SideChef

Jednou z nejlepších aplikací pro vaření zdravých jídel je SideChef. Aplikace vám pomůže jednoduše a lépe získat jistotu v kuchyni a zbaví vás zbytečného stresu ohledně plánování jídel. Aplikace zohledňuje konkrétní cíle a preference potravin, jako je vaše strava a alergie. Na základě těchto preferencí a požadavků vám doporučí jednotlivé recepty, jež můžete zařadit do svého jídelníčku. Kromě toho vám poskytne aplikace také týdenní jídelníček šitý na míru. Jídelníček je pružný, takže můžete velmi jednoduše měnit jednotlivé recepty podle svých potřeb či chuti.

Mohlo by vás zajímat:  Důvodů slabého internetového připojení může být několik. Stav Wi-Fi lze snadno zkontrolovat

Aplikace je zdarma s možností předplatného pro zařízení iOSAndroid.

Zdroj obrázku: Freepik

KitchenPal

Aplikace KitchenPal nabízí tři funkce v jednom: Kuchyně, Nákup a Recepty. Kuchyně umožňuje přidávat a organizovat jídlo v závislosti na různých úložných prostorech. Karta Nákupy umožňuje přidávat a spravovat veškeré potraviny v seznamu. V Receptech můžete objevovat různé recepty podle toho, co máte v kuchyni. Tato aplikace je opravdu skvělým společníkem pro vaření.

Aplikace je zdarma s možností předplatného pro zařízení iOSAndroid.

Tasty

Tasty je třetí aplikací, která uzavírá tento kruh. Její doménou je jednoduché rozhrání a snadné chutné recepty. Další předností této aplikace je vyhledávání uvnitř aplikace. Zde nenajdete pouze nejoblíbenější recepty, ale také řadu filtrů, jež vám pomohou zúžit vyhledávání receptů. Některé z filtrů zahrnují obtížnost, příležitost, dietu, kuchyni, styl vaření a další. Můžete si také vybrat mezi recepty, které trvají určitou dobu nebo jsou například vegetariánské.

Mohlo by vás zajímat:  Postupujte při napadení virem efektivně a bez rizika

Aplikace je zdarma pro iOSAndroid.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/apps-simplify-healthy-cooking/