Zabavte děti před Vánoci tematicky. S těmito aplikacemi jim uteče čekání na Ježíška rychleji

Období Vánoc je časem pro oslavy, smích, dárky, jídlo, zkrátka časem pohody. Zabavit děti v dnešní době už není složité, obzvláště pokud potřebujete chvilku pro sebe, uklízet nebo péct cukroví a další úkony spojené s Vánocemi. Shromáždili jsme pro vás výběr nejlepších aplikací s vánoční tematikou pro iOS a Android, abyste mohli zabavit své děti.

Christmas Countdown

Jednou ze zajímavých částí Vánoc je odpočet dnů do Štědrého dne. Aplikace Christmas Countdown je skvělý způsob, jak si to zpříjemnit. Rozhraní aplikace je velice zajímavé, zobrazuje přesný odpočet za asistence snímků v pozadí a přehrávání hudby. Podle libosti můžete měnit obsah obrazu i hudby. Aplikace obsahuje také adventní kalendář, který každý den rozbalí novou tapetu spolu se svátečními znělkami a tipy. Není to sice klasický čokoládový adventní kalendář, ale i tak je velice příjemným způsobem, jak zabavit své děti.

Mohlo by vás zajímat:  Staré kultovní hry si lze jednoduše zahrát na telefonech Android
Zdroj obrázku: Freepik

Christmas Cookie

Spojovací hry jsou populární, jestli si vzpomínáte na hodiny času strávené u Candy Crush Saga nebo Bubble Witch Saga. Tento seznam je dnes obohacen stovkami her na tento způsob s různou tematikou. Jak napovídá samotný název, Christmas Cookie je skutečně dobrá verze žánru s vánoční tematikou. Samotná hra nabízí stovky úrovní, které děti zabaví. Nezapomeňte na použití rodičovské kontroly telefonu, abyste zamezili nechtěným nákupům v aplikaci, které jsou nabízeny.

Christmas Puzzles for Kids

Christmas Puzzles je perfektní aplikací pro malé děti. Hra obsahuje velké množství zábavných a barevných hádanek, od koledujících sněhuláků, létajících andělů, sněhových koulí až po další. Některé hádanky jsou uzamčeny jednorázovým nákupem, tím také odstraníte reklamy. Můžete nastavit složitost hádanky, vybrat si, kolik dílků puzzle má obsahovat, obrázek, zda bude kompletní obrázek viditelný. Děti budou milovat praskání balónků, které se vznášejí do vzduchu jako oslava úspěšného vyřešení.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/christmas-apps-kids/