Aplikace, které okoření každý vztah. Nuda a stereotyp tady nemají místo

Na síti najdete řadu bezplatných aplikací, které zlepší váš vztah s partnerem. Každý vztah vyžaduje péči a hodně práce. Díky těmto aplikacím svůj vztah oživíte a možná se také naučíte mnohem lépe komunikovat se svým partnerem. Vyzkoušejte alespoň jednu z nich a zaručeně vnesete do každodenního života něco jiného a nového.

coBlossom a Purpose Built Families

Aplikace plná miniher, které zlepší váš rodinný život. Přesně to je aplikace coBlossom. Hry mají nejrůznější podobu. V každém případě vás ale s partnerem sblíží a vždy je musíte hrát ve dvou. Díky této aplikaci se dobře poznáte a možná zjistíte o svém partnerovi něco nového.

Mohlo by vás zajímat:  iPhone 15 Pro Max překvapí špičkovým výkonem a vylepšeným fotoaparátem

Purpose Built Families je web neziskové organizace, která se zaměřuje na rodiny. Najdete u nich různé nástroje pro páry. Vědecký test na posouzení vztahu, e-knihu nebo bezplatný online kurz. Jestli se chcete v oblasti vztahů společně vzdělávat a rozvíjet, tento web je pro vás naprosto ideální.

Zdroj obrázku: Freepik

Coupleness a Gilly

Aplikace Coupleness na to jde přímo. Každý den budete zadávat své pocity a vybírat věci, které by vaši náladu mohly zlepšit nebo zhoršit. To vše může vidět váš partner a poznat, jak se cítíte a co by pro vás mohl udělat. A zároveň bude také přesně vědět, co by dělat neměl. Aplikace se soustředí na porozumění mezi partnery, ale pro každého ideální jistě nebude.

Mohlo by vás zajímat:  Netflix připravil pro předplatitele várku zajímavých her. Ke stažení jsou zcela zdarma

Gilly je aplikace, která podpoří vaši fyzickou lásku. Každý den vám poskytne cvičení na 15 minut, které můžete dělat sami nebo společně. Intimita je ve vztahu velmi důležitá a díky této aplikaci se k ní možná znovu vrátíte a bude lepší než dřív.

My Spicy Vanilla

Poslední aplikace je velmi zábavná a bavit bude zaručeně každý pár. Najdete v ní nápady na romantické, zábavné i pikantní rande. Jestli máte problém s vymýšlením rande, tato aplikace pro vás bude dokonalá. Přestaňte se vymlouvat na práci nebo děti. Udělejte si čas a vyberte si každý týden alespoň jeden nápad na zajímavé rande, které vás sblíží.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/relationship-apps-for-couples/