WhatsApp spouští testování nejnovější aktualizace pro Android. Uživatelé se dočkají zajímavých novinek

Poslední aktualizace pro WhatsApp přináší nové rozhraní pro hlasové volání. Ve verzi 2.22.5.4 pro Android beta se objeví vybraným testerům. Během několika týdnů by se měla dostat k testování také na iOS.

Toto nové rozhraní se poprvé objevilo v prosincové aktualizaci na OS Android. Mělo by se ovšem dostat i na systém iOS. Tato testovací verze byla dána k dispozici vybrané skupině uživatelů, kteří mají za úkol ji pořádně vyzkoušet. Pokud půjde vše, jak má, a nebudou hlášeny žádné velké chyby, tak by se mohla tato nová hlasová funkce dostat k testování i na iOS a do ostré verze v průběhu několika málo měsíců.

Co vše můžeme očekávat v nové aktualizaci?

V nejnovější beta verzi se můžeme těšit na vylepšené skupinové hovory a upravené barevné palety uživatelů, které si můžeme sami navolit. Nově jsou do hovorů přidány hlasové křivky, které nás upozorní, zejména ve skupinových hovorech, kdo zrovna hovoří. Dokonce bude přidáno nové tmavé téma, které již bylo uživateli dlouho očekáváno. Rozhodně se máme na co těšit a nové funkce nám opět zpříjemní používání této aplikace.

Mohlo by vás zajímat:  Nejrychlejší elektromobily vyzkoušely legendární okruh Nürburgring Nordschleife. První tři rozhodně překvapily
Zdroj obrázku: Freepik

Rychlejší řešení zablokovaných uživatelských účtů

Bude přidána nová funkce, která umožní uživatelům podávat žádosti o kontrolu blokace jejich účtů. Pokud je uživatel nyní zablokován a chce to řešit, čeká ho dlouhé kolečko psaní na nejrůznější místa. V této aktualizaci to vše bude otázkou jednoho tlačítka. Má tedy lepší možnost se bránit, pokud se myslí, že zákaz není neoprávněný, a dostane tedy i možnost o přezkum. Pokud nedojde k porušení obchodních podmínek WhatsAppu, pak získat unban bude mnohem jednodušší.

Tato aktualizace rozhodně přináší spoustu nového a my se už těšíme, až se dostane v ostré verzi až k nám do našich zařízení. Během několika málo měsíců se rozhodně dočkáme a nezbývá nám než do té doby vydržet.

Zdroj: https://www.digitalinformationworld.com/2022/03/whatsapp-tests-two-needed-features.html