Miliony fanoušků Star Wars se už brzy dočkají premiéry očekávaného seriálu Obi-Wan Kenobi

Miliony fanoušků Star Wars se už brzy dočkají premiéry očekávaného seriálu Obi-Wan Kenobi

Od 25. května tohoto roku se můžeme těšit na nejnovější akční seriál ze světa Star Wars. Premiéra tohoto seriálu byla oznámena krátce poté, co byla vydána poslední epizoda seriálu The Book of Boba Fett. Spolu s datem vydání byl odhalen i první plakát k seriálu, na kterém je vyobrazen kdo jiný než samotný mistr Jediů, který kráčí po písku na rozlehlé poušti. Seriál bude dostupný na platformách Disney+ a Disney+ Hotstar.

O co v novém seriálu půjde a kdo sehraje hlavní roli?

Herec známý již z předchozí prequelové trilogie Star Wars Ewan McGregor si opět zopakuje svou roli i v tomto seriálu. Série Obi-Wan Kenobi se bude odehrávat deset let poté, co došlo k jeho největšímu selhání. Nebyl schopen zabránit tomu, aby jeho učeň Anakin Skywalker přešel na temnou stranu a stal se Darth Vaderem. Dalším oznámeným hercem je Hayden Christensen, který si zahraje sithského lorda Dartha Vadera.

Mohlo by vás zajímat:  Cestování je stále rychlejší a dostupnější. Ne všechny cesty ale končí šťastně, statistika je neúprosná
Zdroj obrázku: Freepik

Počet epizod prozatím není známý

Kolik bude mít tento seriál epizod, prozatím není jisté, a pokud budeme vycházet z jeho předchůdců ze světa Star Wars, tak bychom se mohli těšit na sedm nebo osm epizod. Mandalorian měl v obou sériích po osmi dílech a Kniha Boba Fetta jich má sedm. Je to sice pouze dedukce, ale má jistý základ. A jako fanoušky Star Wars vás bude zajisté zajímat, že se chystají další seriály z tohoto univerza:

  • Lando,
  • The Acolyte,
  • Andor,
  • Ahsoka,
  • další řada Mandaloriana.
Mohlo by vás zajímat:  Ochraňte svůj telefon před pádem. Jde to jednoduše díky několika zásadám

Na závěr vám představíme ještě několik známých tváří, které se v seriálu objeví v některé z rolí. Mezi nimi nebude chybět Moses Ingram, Indira Varma, Sung Kang, Simone Kessell a spousta dalších. Takže si nezapomeňte poznačit datum 25. května a užijte si premiéru.

Zdroj: https://ew.com/tv/obi-wan-kenobi-ewan-mcgregor-hayden-christensen-cover-story/