WhatsApp Communities ulehčí správu skupin. A aplikace láká na další novinky

WhatsApp Communities ulehčí správu skupin. A aplikace láká na další novinky

WhatsApp Communities byl spatřen znovu v další aktualizaci a přináší nám spoustu užitečných funkcí pro správce skupin.

V nejnovější beta verzi aplikace WhatsApp jsme mohli opět vidět několik nových funkcí pro správu skupin. Údajně se pracuje na tom, aby tyto funkce byly přidány nejen do běžné verze, ale také do verze obchodní. Funkce skupin do základní verze výrazně ulehčí práci správcům skupin a nově nám dovolí vytvářet komunity. Díky nové funkci pro business verzi si budeme moci nastavit pro svůj profil titulní fotku.

Mohlo by vás zajímat:  Pravidelné nabíjení a vybíjení ovlivňuje baterii elektronických zařízení

WhatsApp Communities ulehčí práci správcům skupin

Nová funkce WhatsApp Communities bude co nevidět přidána do základní verze. Tato novinka umožní správcům vytvářet komunity a razantně jim usnadňuje práci se správou ostatních skupin. Vše potřebné bude nyní na jednom místě a správci nebudou muset vše dlouho hledat. Navíc díky nové komunitní funkci se budou tito správci moci spojit se všemi uživateli dané komunity najednou, což doteď nešlo.

Zdroj obrázku: Freepik

Uživatelé WhatsApp Business si konečně mohou nastavit profilovku

Informační web WABetaInfo uvedl ve své zprávě, že všichni uživatelé WhatsApp Business dostanou přístup k nové funkci. Ta, jak jsme již zmínili výše, dovolí nastavit si vlastní profilový obrázek, přesně tak, jak to známe u Facebooku, LinkedInu nebo Twitteru. Uživatelé uvidí na pravé straně ikonu fotoaparátu, která jim ihned dovolí přidat profilovou fotku nebo obrázek. Tato novinka byla spatřena v beta verzi pro iOS, ale již bylo potvrzeno, že ji bude obsahovat i verze pro Android.

Mohlo by vás zajímat:  Tyhle aplikace vám vytřou zrak. Přináší jednoduché cviky a úlevu pro namáhané oči

Všechny tyto nové funkce se objevily v beta verzi WhatsApp 22.4.0.75 pro iOS, ale stejných změn se dočkají i uživatelé Androidu. Přesné datum zatím není stanoveno, ale vše vypadá, že funkce jsou téměř dokončeny a už se jen ladí jejich funkčnost. Určitě se vyplatí si na tento update počkat!

Zdroj: https://economictimes.indiatimes.com/magazines/panache/whatsapp-community-feature-to-bring-together-groups-give-more-control-to-admins/articleshow/89529755.cms