Vystřelte si ze svých přátel pomocí falešného e-mailu

Smích prodlužuje život, tedy aspoň tak se to tvrdí. Vzájemné popichování, srandičky a dobírání patří k životu. Ne každý ale umí přijímat humor, který se týká zrovna jeho, takže buďte opatrní, na koho budete cílit, abyste nečelili zbytečným potížím. Srandu z druhých lidí můžete provádět také prostřednictvím internetu. Existuje hned několik online služeb, jež stojí za vyzkoušení. Pojďme si ukázat, o jakých je řeč.

Deadfake

Deadfake patří k nejznámějším generátorům vtipných a anonymních e-mailů, které jsou na internetu dostupné. Tato stránka umožňuje zasílat e-maily anonymně tak, aby vypadaly jako reálné. Nejlepší na tom je, že můžete nastavit jako odesílatele kohokoliv jiného, kdo má ale platnou e-mailovou adresu. Vše je zdarma, nemusíte se registrovat ani poskytovat své údaje. V případě, že byste zadali neplatný e-mail, odesílání selže.

Mohlo by vás zajímat:  Než se objevil Facebook: přelom tisíciletí otevřel cestu online komunikaci, založit profil a chatovat mohl každý

Emkei’s Mailer

Jedná se o podobnou službu, jakou poskytuje Deadfake. Nabízí celou řadu možností pro e-maily, které odesíláte. Čeká na vás daleko vymakanější možnosti, než nabízí Deadfake. V tomto případě lze připojit do přílohy soubory s maximální velikostí 25 MB.

Zdroj obrázku: Freepik

Send Anonymous Mail

Dalším adeptem na vyzkoušení je Send Anonymous Mail. Tato webová aplikace rovněž působí reálným dojmem. V porovnání s Emkei nejde připojit přílohy do zprávy. Nemůžete nijak jinak personalizovat text, vše zůstane v původním znění. Před dokončením odeslání zprávy budete nuceni projít bezpečnostním kódem. I když se jedná o srandičku, mezi podmínky společnosti patří, že jakékoliv prvky násilí, vyhrožování, nadávky, pomluvy a další explicitní obsah povedou k tomu, že zveřejní vaši IP adresu a zablokují vám přístup na jejich stránky.

Mohlo by vás zajímat:  Angry Birds jsou znovu na vzestupu. I po letech dokážou oslovit všechny generace

Další stránky

Stránek je opravdu spousta, výše zmíněné určitě splní svůj účel více než bravurně. Nejste-li spokojeni s výsledkem, stojí za vyzkoušení ještě další stránky:

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/deadfake-send-fake-anonimous-email-messages/