Vypnout upozornění o stavu nabíjení u Samsung Galaxy je možné během pár kliknutí

Jste majitelem mobilního telefonu Samsung Galaxy a štve vás neustále svítící informace o stavu nabití vašeho telefonu? Dnes vám přinášíme způsob, jak tuto možnost úplně vypnout.

Ať už telefon nabíjíte přes den, nebo přes noc, pokaždé, když je v nabíječce, se vám na hlavním displeji zobrazí informace o právě probíhajícím nabíjení. Hlavně v noci může být tato funkce docela otravná, jelikož kvůli tomu svítí displej, aby byla informace jasně vidět. Tato možnost je ve všech telefonech Samsung Galaxy nastavena v základu. Jelikož nestačí vypnout funkci Always on display, tak se podíváme, jak se této funkce jednou provždy zbavit.

Zobrazování informací na displeji

Funkce Always on display funguje tak, že vám zobrazuje hlavní informace na displeji, i když zrovna telefon nepoužíváte. Pokud tuto funkci vypnete, vše ostatní zmizí, ovšem informační text ohledně nabíjení nikoliv. Pokud tedy i vám přijde tato informace naprosto zbytečná a navíc vás štve věčně svítící displej, pojďme se podívat na to, jak se toho zbavíte. Jedná se o opravdu pár jednoduchých kroků, které zvládnete během jedné minuty.

Mohlo by vás zajímat:  Usnadněte si používání telefonu jednou rukou. Přinášíme tipy pro iPhone i Android
Zdroj obrázku: Freepik

Jak vypneme informační text ohledně nabíjení?

Na horní části obrazovky sjeďte prstem dolů a kliknutím na ozubené kolečko se dostanete do sekce nastavení. Zde se porozhlédněte po položce „zobrazení“ a vyberte možnost „zamknout obrazovku“. Pod možností Always on Display byste vypnutí hledali marně, i když bychom očekávali, že tato funkce bude právě zde. Úplně dole najdete možnost „Zobrazit informace o nabíjení“ a jednoduše jedním poklepnutím tuto funkci vypnete.

Pokud jste jeli podle návodu, tak odteď při nabíjení budete mít displej vypnutý a nic okolo telefonu už vás nebude rušit.  Večer můžete opět v klidu spát a nemusíte se bát, že by vám celou noc svítil displej vašeho milovaného telefonu Samsung Galaxy.

Zdroj: https://techschumz.com/show-charging-info-on-lock-screen-of-a-samsung-phone/