Vypnout upozornění o stavu nabíjení u Samsung Galaxy je možné během pár kliknutí

Vypnout upozornění o stavu nabíjení u Samsung Galaxy je možné během pár kliknutí

Jste majitelem mobilního telefonu Samsung Galaxy a štve vás neustále svítící informace o stavu nabití vašeho telefonu? Dnes vám přinášíme způsob, jak tuto možnost úplně vypnout.

Ať už telefon nabíjíte přes den, nebo přes noc, pokaždé, když je v nabíječce, se vám na hlavním displeji zobrazí informace o právě probíhajícím nabíjení. Hlavně v noci může být tato funkce docela otravná, jelikož kvůli tomu svítí displej, aby byla informace jasně vidět. Tato možnost je ve všech telefonech Samsung Galaxy nastavena v základu. Jelikož nestačí vypnout funkci Always on display, tak se podíváme, jak se této funkce jednou provždy zbavit.

Mohlo by vás zajímat:  Vymazat z pevného disku všechna data je třeba pořádně. Pouze je odstranit nestačí

Zobrazování informací na displeji

Funkce Always on display funguje tak, že vám zobrazuje hlavní informace na displeji, i když zrovna telefon nepoužíváte. Pokud tuto funkci vypnete, vše ostatní zmizí, ovšem informační text ohledně nabíjení nikoliv. Pokud tedy i vám přijde tato informace naprosto zbytečná a navíc vás štve věčně svítící displej, pojďme se podívat na to, jak se toho zbavíte. Jedná se o opravdu pár jednoduchých kroků, které zvládnete během jedné minuty.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak vypneme informační text ohledně nabíjení?

Na horní části obrazovky sjeďte prstem dolů a kliknutím na ozubené kolečko se dostanete do sekce nastavení. Zde se porozhlédněte po položce „zobrazení“ a vyberte možnost „zamknout obrazovku“. Pod možností Always on Display byste vypnutí hledali marně, i když bychom očekávali, že tato funkce bude právě zde. Úplně dole najdete možnost „Zobrazit informace o nabíjení“ a jednoduše jedním poklepnutím tuto funkci vypnete.

Mohlo by vás zajímat:  Android zařízení může být nabité mnohem rychleji. Stačí držet se několika zásad

Pokud jste jeli podle návodu, tak odteď při nabíjení budete mít displej vypnutý a nic okolo telefonu už vás nebude rušit.  Večer můžete opět v klidu spát a nemusíte se bát, že by vám celou noc svítil displej vašeho milovaného telefonu Samsung Galaxy.

Zdroj: https://techschumz.com/show-charging-info-on-lock-screen-of-a-samsung-phone/