Vraťte se do dětských let díky šikovným aplikacím

Pamatujete si na své dětství? Kdy jste byli malí, zvídaví, ale bezstarostní a energicky neúnavní? Ačkoliv dospělost nabízí spoustu možností, zapomínáme na důležité poznatky z dětství. Máme toho hodně, co se učit právě od dětí nebo i zvířat. Systém nás vychoval, abychom v dospělosti ctili pravidla, měli zodpovědnost, na druhou stranu získali mnoho zábavy povolené až od osmnácti let. Pojďte si vyzkoušet, jaké by to bylo vrátit se do dětských let a obohatit si tak svůj pohled na svět.

Spánek je důležitý: Pzizz

Co dospělí závidí svým potomkům? Spánek! Děti mohou usnout kdykoliv, kdežto my s tím máme obrovský problém. Tolik starostí, povinností, myšlenek v hlavě, že zkrátka neumíme vypnout přes den, což je obrovská škoda. Ruku na srdce, kdo z vás spí doporučené množství 7–8 hodin denně? Podle statistiky mnoho z nás spí méně než tuto časovou porci. Tělo pak nedostane prostor pro to, aby se zregenerovalo. Pomoci vám mohou některé aplikace, jakou je například Pzizz. Ta vás pomůže uvést do spánku za doprovodu hudby nebo vypravěče. Stahujte zdarma pro iOSAndroid.

Mohlo by vás zajímat:  Ochránit doručené zásilky přede dveřmi pomohou bezpečnostní opatření a sledování balíčků
Zdroj obrázku: Freepik

Věnujte se denně tomu, co vás baví: Habitify

Přijde vám, že v poslední době znáte pouze práci, péči o domácnost, spánek a opět práci? Určitou dobu lze v tomto režimu fungovat, postupem času se dostaví zhoršení nálady, někdy i deprese. Zastavte toto šílenství, protože se ničíte. Místo toho si dopřejte ve svém dni čas na koníčky. I pouhý zlomek dne věnovaný zábavě vám změní náladu k lepšímu. Aplikace Habitify vám pomůže naplánovat vyhrazený čas určený pro určitou aktivitu ve dne. Naplánujte si čas určený pro sportování, čtení nebo hraní na konzoli. Aplikace vám nastaví připomenutí, že se blíží čas, který jste si určili pro vykonání dané aktivity. Zdarma stahujte pro zařízení AndroidiOS.

Mohlo by vás zajímat:  5 důvodů, proč kupovat nejnovější model telefonu je zbytečné. Kdo si počká, získá mnohem víc

Nebojte se navazovat nová spojení: Bumble For Friends

Člověk je tvor společenský, a proto bez delšího sociálního kontaktu lidé degradují a jsou náchylní na deprese a další psychické potíže. Máte-li problém navazovat nové vztahy, použijte moderní techniku, aby vám pomohla najít nové kontakty. Nemusíte používat vyloženě seznamovací aplikace, ale třeba taková Bumble For Friends vám pomůže vyhledat podobně smýšlející lidi v okolí. Stahujte zdarma pro zařízení iOSAndroid.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/digital-tools-learning-life-lessons-kids/