Utrácet za videohry je zbytečné. I ty nejlepší kousky jde sehnat podstatně levněji

Utrácet za videohry je zbytečné. I ty nejlepší kousky jde sehnat podstatně levněji

Hraní her je rozhodně zábava, ale není to nejlevnější koníček. Hry jsou poměrně drahá záležitost, ať už jde o PC, mobily, nebo konzole. Nicméně existuje spousta způsobů, jak na nákupu pořádně ušetřit.

Existují stránky, které vám vypíšou výhodné nabídky

Ve všech digitálních obchodech se často objevují slevy. Ať už jde o Sony, Nintendo, Microsoft a jiné. Zde si stačí dát požadovanou hru na seznam přání a obchod vás bude informovat, když je hra v akci. Ovšem je tady i jeden web, který vám poskytne výpis všech možných slev najednou. Na stránce IsThereAnyDeal si můžete sami zadat požadovanou hru a obratem dostanete výpis s aktuálními cenami. Ten si můžete seřadit podle největší slevy a jednoduše nakoupit.

Mohlo by vás zajímat:  Praktické kódy pro iPhone: umožní blokaci hovorů i anonymní volání
Zdroj obrázku: Freepik

Nakupujte hry ve výhodných balíčcích

Když nakupujete cokoliv ve velkém, zpravidla ušetříte. Jinak to není ani u her. Nejlepší místa, kde sehnat výhodné balíčky, vám představíme. Začali bychom asi u nejznámějšího Humble Bundle. Každý týden zde najdeme několik balíčků za opravdu výhodné peníze. Mezi další populární weby patří bezpochyby Fanatical, IndieGala, Itch.io a další. Samozřejmě nezapomínejme na ty největší, jakou jsou Epic, Steam nebo GOG.

Vyzkoušejte předplatné

Toto může být ta nejvýhodnější možnost, pokud se vám podaří chytit zajímavou nabídku nebo slevu na předplatné. Tím největším poskytovatelem je určitě Xbox Game Pass, který vám nabízí tisíce her za 15 dolarů měsíčně. Největší výhodou je to, že se zde objevují i tituly v den svého vydání, což jiná služba nenabízí. Pokud jste fanoušci Playstationu, pak se určitě ohlédněte po Playstation Plus. Samozřejmě nezapomínáme ani na majitele konzole Nintendo, kde si lze pořídit předplatné Switch Online.

Mohlo by vás zajímat:  Webové rozhraní Twitteru nabízí jednoduchost, aplikace zase funkce navíc. Kompromis zajistí vše

Sami se můžete přesvědčit, že nákup her ve výsledku nemusí být tak drahá záležitost. Občas vám stačí pár stovek měsíčně a dostanete přístup k tomu nejlepšímu.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/features/how-to-save-money-video-games