Utrácet za hovory je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní neomezené volání zcela zdarma

Pokud nechcete za volání platit, případně platit opravdu zlomek toho, co byste dali za volání u operátora, pak je pro vás volání přes Wi-Fi jako stvořené. Dneska se podíváme na ty nejlepší aplikace, díky kterým můžete volat od nevidím do nevidím. Vše, co k tomu budete potřebovat, je místo se stabilním Wi-Fi připojením.

Výbornou aplikací pro bezplatné volání je TextNow

S TextNow můžete bezplatně volat i na pevné linky nebo mobilní telefony, což není u tohoto druhu aplikací zrovna obvyklé. Zpravidla se můžete dovolat pouze tomu člověku, který má stejnou aplikaci na volání také nainstalovanou. Pro domácí volání máte zde vše zdarma a platíte pouze za mezinárodní hovory. A i tady můžete, pokud budete vyplňovat dotazníky od sponzorů, volat zdarma za pomoci kreditů, které dostáváte.

Zdroj obrázku: Freepik

Text Free od společnosti Pinger

Další výborná aplikace, navíc od společnosti, která se voláním zdarma zabývá již dlouhá léta. Tentokrát ale nepočítejte s tím, že se dovoláte úplně všude. Volání zdarma je k dispozici pouze tehdy, když vy i druhá strana máte nainstalovanou tuto aplikaci. Za hovor na běžná telefonní čísla už si musíte zaplatit. Ovšem i zde je možnost si vydělat minuty zdarma za sledování reklam a vyplňování krátkých dotazníků.

Všem známý WhatsApp

K této aplikaci asi nemusíme říkat nic extra. Každý ji zná a většina uživatelů mobilních telefonů má tuto aplikaci nainstalovanou. Můžete sice volat pouze lidem, kteří mají WhatsApp také nainstalovaný, ale vzhledem k tomu, jak masivně je tato aplikace rozšířená, tak se prakticky můžete dovolat úplně každému. Navíc zde máme podporu i video- a skupinových hovorů. Vzhledem k tomu, že tuto aplikaci má skoro každý a je zdarma, se jedná o jednu z nejlepších možností, jak volat bezplatně.

Existuje samozřejmě spousta dalších aplikací, které umí volat zdarma, ale my jsme si pro vás dnes připravili pouze tři největší z nich.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/free-calling-app-unlimited-with-wifi/