Utrácet za hovory je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní neomezené volání zcela zdarma

Utrácet za hovory je zbytečné. Oblíbené aplikace umožní neomezené volání zcela zdarma

Pokud nechcete za volání platit, případně platit opravdu zlomek toho, co byste dali za volání u operátora, pak je pro vás volání přes Wi-Fi jako stvořené. Dneska se podíváme na ty nejlepší aplikace, díky kterým můžete volat od nevidím do nevidím. Vše, co k tomu budete potřebovat, je místo se stabilním Wi-Fi připojením.

Výbornou aplikací pro bezplatné volání je TextNow

S TextNow můžete bezplatně volat i na pevné linky nebo mobilní telefony, což není u tohoto druhu aplikací zrovna obvyklé. Zpravidla se můžete dovolat pouze tomu člověku, který má stejnou aplikaci na volání také nainstalovanou. Pro domácí volání máte zde vše zdarma a platíte pouze za mezinárodní hovory. A i tady můžete, pokud budete vyplňovat dotazníky od sponzorů, volat zdarma za pomoci kreditů, které dostáváte.

Mohlo by vás zajímat:  Roboti dokážou nahradit člověka ve stále více situacích. Už chodí místo dětí do školy
Zdroj obrázku: Freepik

Text Free od společnosti Pinger

Další výborná aplikace, navíc od společnosti, která se voláním zdarma zabývá již dlouhá léta. Tentokrát ale nepočítejte s tím, že se dovoláte úplně všude. Volání zdarma je k dispozici pouze tehdy, když vy i druhá strana máte nainstalovanou tuto aplikaci. Za hovor na běžná telefonní čísla už si musíte zaplatit. Ovšem i zde je možnost si vydělat minuty zdarma za sledování reklam a vyplňování krátkých dotazníků.

Všem známý WhatsApp

K této aplikaci asi nemusíme říkat nic extra. Každý ji zná a většina uživatelů mobilních telefonů má tuto aplikaci nainstalovanou. Můžete sice volat pouze lidem, kteří mají WhatsApp také nainstalovaný, ale vzhledem k tomu, jak masivně je tato aplikace rozšířená, tak se prakticky můžete dovolat úplně každému. Navíc zde máme podporu i video- a skupinových hovorů. Vzhledem k tomu, že tuto aplikaci má skoro každý a je zdarma, se jedná o jednu z nejlepších možností, jak volat bezplatně.

Mohlo by vás zajímat:  Aplikace, které okoření každý vztah. Nuda a stereotyp tady nemají místo

Existuje samozřejmě spousta dalších aplikací, které umí volat zdarma, ale my jsme si pro vás dnes připravili pouze tři největší z nich.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/free-calling-app-unlimited-with-wifi/