Tyhle chyby dělá při sledování Netflixu většina uživatelů. Skutečný potenciál pak nikdy nevyužijí

Streamovací platforma Netflix je celosvětově známá, ale ať už jste nováček, nebo ostřílený profík, stejně určitě děláte některé úkony špatně. Pojďme se tedy podívat, jaké nejčastější chyby dělá většina uživatelů.

Převážná část publika si pořídí Netflix proto, aby mohla sledovat vysoce hodnocené exkluzivity. Mezi ně patří například Stranger Things, Wednesday nebo Glass Onion: A Knives Out Mystery. Na první pohled tedy vše vypadá v pořádku, ale opak je pravdou. Tyto exkluzivity vám neutečou na rozdíl od ostatního výběru, který po nějaké čase zmizí a je nahrazen novým nebo jiným obsahem.

Mohlo by vás zajímat:  Módní kousky, které vás zaujaly, pomohou najít aplikace. Přesunou vás rovnou do obchodu

Absence hodnocení

Netflix umožňuje uživatelům hodnotit sledovaný obsah. Hodnocení je ve formě Facebooku na základě palců, a dokonce u některých můžete využít dvojitého palce. Přesto drtivá většina diváků nehodnotí prohlížené tituly, což je docela škoda. Hodnocení tak není relevantní a zpětná vazba vůči tvůrcům je tak nevyužita. Kromě hodnocení, které je relevantní pro vás, Netflix i tvůrce, vám také může navrhovat vhodný obsah dalšího potencionálního sledovaného titulu.

Zdroj obrázku: Freepik

Nestahujete obsah

Další chybou, kterou dělá většina z nás, je nestahování obsahu. Netflix nabízí možnost stáhnutí až 100 titulů. Tato možnost je skvělá, když se chystáte cestovat a nemůžete využít data ani připojení k Wi-Fi. Navíc, co si budeme vykládat, stažení titulu nejen umožní sledování offline, ale také vám ušetří i baterii během sledování.

Mohlo by vás zajímat:  Telefon z druhé ruky nese rizika, někdy je však lepší než nejnovější model

Používáte zásadně Netflix

Být loajální v životě vůči partnerovi nebo práci může být na jednu stranu v pořádku, pokud to stojí za to, nicméně co se týče sledování různých titulů na různých platformách, tak zde ztrácíte. Sledováním konkurence můžete pouze získat. Především byste neměli přestat navštěvovat kina, jelikož kina živila a živí nadále nově vydané filmy. Co se týče platforem, i zde je možnost, jak je podpořit a navíc pustit si oblíbený film nebo seriál, který není dostupný na Netflixu.

Zdroj: https://www.vulture.com/article/netflix-best-tips-hacks-tricks.html