Posuňte svůj profil na Tinderu do popředí. S pár detaily dokáže skutečně zaujmout

Posuňte svůj profil na Tinderu do popředí. S pár detaily dokáže skutečně zaujmout

Pokud si myslíte, že Tinder je jenom o fotkách, tak se mýlíte. Část svého dělají i informace o vás, které zde vyplňujete. Pokud tedy nemáte zrovna štěstí na kontakty, pokuste se upravit sekci „O vás“ tak, aby vypadala lépe.

Fotky jsou sice důležité, ale pokud se chcete seznámit, měli byste mít vyplněno i něco o vás. A pokud možno co nejzajímavěji. Vaše potencionální známost nebude hledat jen podle fotek, ale také ji bude zajímat něco o vás. Proto by tato sekce měla být co nejzajímavější a my vám poradíme, co tam rozhodně vyplňovat nemáte. Tedy pokud chcete docílit na vašem Tinderu lepších výsledků.

Mohlo by vás zajímat:  Bezdrátová sluchátka jsou stále oblíbenější, mají ale i nevýhody, o kterých se nemluví

Buďte originální a trochu se popište

Pokud máte Tinder propojený s Facebookem, pak si lidé, kteří prohlížejí váš profil, mohou zjistit, jaké pořady, seriály nebo hudba se vám líbí. Samozřejmě můžete takto narazit na někoho s podobným vkusem, ale proč plýtvat místem na tyto věci, když je můžete využit mnohem lépe. Co takhle raději napsat něco, co vás vystihuje. Přidejte zde něco osobního namísto toho, aby si ostatní mysleli, že celý den jenom koukáte na televizi nebo posloucháte hudbu.

Mohlo by vás zajímat:  Editace lidského genomu: předpisy, rizika a etické úvahy
Zdroj obrázku: Freepik

Přidejte zájmy a koníčky

Rozepište se trochu o svých zájmech a koníčcích. Když se podíváte na obrovské množství profilů, vypadají podobně a zdá se, že jsou roboti. Napište o sobě, co hledáte a co rádi děláte, nějakým zajímavým způsobem a garantujeme vám, že lidé s podobnými zájmy se vám brzy ozvou. Pokud tam pár odrážkami napíšete věci, které dělá každý, rozhodně nikoho nezaujmete a budou hledat dále. Nebojte se trochu otevřít a máte z půlky vyhráno.

Pokud si nejste jistí, zda váš profil vypadá dobře, pokuste se oslovit vaše známé nebo přátele a nechte je zhodnotit, co máte na profilu napsáno. Nejlépe úspěchu dosáhnete tak, že si váš účet nejdříve prohlédnou známí a případně vám dají tipy, co by se dalo ještě vylepšit.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/using-tinder-avoid-5-common-mistakes/