Tohle jsou nejlepší notebooky pro letošní rok. Nešetří výkonem ani špičkovou grafikou

Plánujete si letos pořídit nový notebook? Podívejte se spolu s námi na ty nejlepší čtrnácti- a patnáctipalcové kousky pro tento rok.  Výběr je opravdu bohatý a vybere si pravděpodobně každý z vás, ať už hledáte notebook na práci, parádu, nebo na hraní.

Acer Aspire 15 – nejlevější z nich

Tento model je rozhodně nejlepší možnost, pokud hledáte něco levného a zároveň výkonného. Tento model je lehký, tenký a nabízí opravdu slušný výkon s dobrou výdrží baterie. Model se prodává ve více variantách, ale k pohodlnému surfování na internetu a hraní jednoduchých her bohatě postačí základní verze, která se dá pořídit již od 450 dolarů.

Razer Blade 14 – ten nejlepší pro zábavu i práci

Tenhle mazlík nám nabídne sice jenom čtrnáctipalcový displej, ale rozhodně s ním nešlápnete vedle. Na rozdíl od jeho patnáctipalcové verze je stejně výkonný a o půl kila lehčí, což hlavně vy, kteří notebook přenášíte, rozhodně oceníte. Model s grafickou kartou RTX 3070 nám nabídne perfektní zázemí pro hraní her a určitě překvapí i celkem nízká cena, která se pohybuje okolo 2 200 dolarů.

Zdroj obrázku: Freepik

Lenovo Yoga 9i – dva v jednom za cenu jednoho

Toto zařízení je opravdu oblíbené díky možnosti výběru, jak jej budeme používat. Díky dotykové obrazovce a slušnému hardwaru nám nabídne i relativně dlouhou výdrž baterie. Je poháněn čtyřjádrovým procesorem i7 a disponuje samostatnou grafickou kartou GTX 1650 TU Max-Q. Takže parádní designový kousek, který se dá pořídit již od 1 100 dolarů.

Dell G5 15 – Nejlevnější herní notebook

Silný výkon tohoto kousku a relativně nízká cena z něj dělají tu nejlepší možnost pro hráče, kteří preferují notebooky. Perfektně vyřešené chlazení, samostatná herní grafická karta a dlouhá výdrž baterie na jedno nabití dělá z tohoto krasavce hlavního adepta na nákup, pokud nechcete utratit moc peněz. Dell G5 15 totiž můžete pořídit již od 1 000 dolarů.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/best-picks/best-laptops