Tohle jsou nejlepší notebooky pro letošní rok. Nešetří výkonem ani špičkovou grafikou

Tohle jsou nejlepší notebooky pro letošní rok. Nešetří výkonem ani špičkovou grafikou

Plánujete si letos pořídit nový notebook? Podívejte se spolu s námi na ty nejlepší čtrnácti- a patnáctipalcové kousky pro tento rok.  Výběr je opravdu bohatý a vybere si pravděpodobně každý z vás, ať už hledáte notebook na práci, parádu, nebo na hraní.

Acer Aspire 15 – nejlevější z nich

Tento model je rozhodně nejlepší možnost, pokud hledáte něco levného a zároveň výkonného. Tento model je lehký, tenký a nabízí opravdu slušný výkon s dobrou výdrží baterie. Model se prodává ve více variantách, ale k pohodlnému surfování na internetu a hraní jednoduchých her bohatě postačí základní verze, která se dá pořídit již od 450 dolarů.

Mohlo by vás zajímat:  Při výběru notebooku je důležité dívat se na správné parametry

Razer Blade 14 – ten nejlepší pro zábavu i práci

Tenhle mazlík nám nabídne sice jenom čtrnáctipalcový displej, ale rozhodně s ním nešlápnete vedle. Na rozdíl od jeho patnáctipalcové verze je stejně výkonný a o půl kila lehčí, což hlavně vy, kteří notebook přenášíte, rozhodně oceníte. Model s grafickou kartou RTX 3070 nám nabídne perfektní zázemí pro hraní her a určitě překvapí i celkem nízká cena, která se pohybuje okolo 2 200 dolarů.

Zdroj obrázku: Freepik

Lenovo Yoga 9i – dva v jednom za cenu jednoho

Toto zařízení je opravdu oblíbené díky možnosti výběru, jak jej budeme používat. Díky dotykové obrazovce a slušnému hardwaru nám nabídne i relativně dlouhou výdrž baterie. Je poháněn čtyřjádrovým procesorem i7 a disponuje samostatnou grafickou kartou GTX 1650 TU Max-Q. Takže parádní designový kousek, který se dá pořídit již od 1 100 dolarů.

Mohlo by vás zajímat:  Přesunout větší soubory z telefonu do počítače zvládnete díky několika aplikacím během chvíle

Dell G5 15 – Nejlevnější herní notebook

Silný výkon tohoto kousku a relativně nízká cena z něj dělají tu nejlepší možnost pro hráče, kteří preferují notebooky. Perfektně vyřešené chlazení, samostatná herní grafická karta a dlouhá výdrž baterie na jedno nabití dělá z tohoto krasavce hlavního adepta na nákup, pokud nechcete utratit moc peněz. Dell G5 15 totiž můžete pořídit již od 1 000 dolarů.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/best-picks/best-laptops