Používání Android telefonu už nikdy nebude jako dřív. Tyhle aplikace vám nesmí chybět

Používání Android telefonu už nikdy nebude jako dřív. Tyhle aplikace vám nesmí chybět

Pokud používáte telefon s operačním systémem Android, pak dnes pro vás máme seznam opravdu zajímavých aplikací, které kompletně změní používání vašeho zařízení. Vylepšete si díky nim své uživatelské rozhraní a vyzkoušíte nové funkce, které si určitě užijete se vším všudy.

Prohlížeč, jak ho neznáte

Prohlížeč jménem Lynket je něco převratného. Dokáže otevírat webové stránky přímo na pozadí a nechá je běžet. Na obrazovce budete mít plovoucí bublinu, díky které k těmto stránkám budete mít neustále přístup. Autoři již sice dlouho nevydali žádnou novou aktualizaci, ale stále je na špici. Navíc je Lynket zcela zdarma v obchodě Google.

Mohlo by vás zajímat:  WatchOS 10 přinese řadu vylepšení, která uživatelé ocení

Notepin, poznámky stále po ruce

Díky této aplikaci si budete moci své poznámky připínat rovnou na panel oznámení. Těžko říct, proč takovou užitečnou funkci Android neposkytuje od základu. Své poznámky můžete navíc třídit podle stáří nebo priority, takže se vám nestane, že by se vám ty nejdůležitější schovaly dolů a nakonec byste na ně zapomněli. Aplikace je navíc k dispozici zcela zdarma.

Zdroj obrázku: Freepik

Už se vám nestane, že něco nenajdete

Pokud hledáte slušný vyhledávač, který dobře funguje a má pár funkcí navíc, pak se vám rozhodne bude líbit aplikace jménem Sesame. Tenhle pomocník dokáže nejen vyhledávat mezi aplikacemi ve vašem telefonu, ale dokáže najít i seznamy skladeb ve Spotify nebo zprávy z vašich komunikátorů, pokud mu k tomu dáte svolení. Opět je ke stažení zcela zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  Šetřit elektřinou jde různě. Mnozí ve strachu z vysokých účtů nabíjejí telefon raději v práci

Lepší stavový řádek?

Pokud nejste spokojení s tím, co máte od výroby, pak není nic jednoduššího než si pro tuto možnost stáhnout bezplatnou aplikaci jménem Super Status Bar. Díky ní si můžete plně přizpůsobit stavový řádek dle libosti. Dokonce nabízí i speciální funkce pro ty z vás, kdo máte root v systému. Aplikace je samozřejmě zcela zdarma ke stažení na Google Store.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/round-up/best-android-apps