Tinder nabízí víc než seznámení. Je skvělou možností, jak zažít něco nového

Tinder patří mezi nejznámější seznamovací aplikace. Jeden z mála konkurentů u nás je Badoo, v zahraničí Hinge nebo Bumble. Na druhou stranu má Tinder ale nechvalnou pověst, že zde mnoho uživatelů spíše hledá krátkodobé známosti než vztah. Zkrátka, záleží na člověku, každopádně kromě krátkodobých románků či hledání vztahu můžete aplikaci využít také k jiným účelům. Máte ponětí, o jaké se jedná?

Nové kontakty

Jakmile si založíte profil, můžete začít s jeho personalizací. Čím více vyplníte, tím větší pravděpodobnost máte, že narazíte na kontakt, s kterým si budete rozumět. Ne každé spojení s novým uživatelem musí vždy končit randem nebo vztahem. Někdy se stane, že si můžete pouze dopisovat, obzvláště pokud nemáte prostředky, jak se setkat, alespoň v blízké době. V takovém případě můžete získat cenné kontakty a narazit tak na zajímavé lidi a s tím i spojené možnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Srovnání tlačítkových a chytrých telefonů: oba typy dokážou nabídnout něco navíc
Zdroj obrázku: Freepik

Naučte se nový jazyk

Máte nastavené priority vyhledávání po celém světě nebo máte shodu s cizincem, který se nachází momentálně ve stejné zemi? Dobrou zprávou je, že se můžete naučit nebo vypilovat cizí jazyk. Jedná se tak o vynikající způsob, jak procvičovat jazyky a poznat i různé kultury nebo tradice, zvyklosti, humor atd.

Jaké jsou další možnosti?

Nemáte čas na pravidelné flirtování? Nebojte se, můžete flirtovat prostřednictvím online světa. Můžete tak posílit i své sebevědomí, svůj důvtip a zkrátka další dovednosti. Tinder můžete využít také k setkání s místními lidmi, když se nacházíte na cestách v cizí zemi. Pro další inspiraci může posloužit Tinder jako:

  • zdroj zábavy a zabití nudy,
  • rozšíření dosahu na sociálních sítích.
Mohlo by vás zajímat:  Způsob dopravy se mění. Elektromobily jsou pouhý začátek

Samozřejmě můžete spojit všechny výše popsané činnosti dohromady a třeba tak narazíte na opravdu zajímavý protějšek, který vám bude sedět třeba ve většině bodech. Můžete například narazit na osobu jiné národnosti, s kterou můžete pilovat jazyk, poznávat místní zemi a přitom si užít trochu flirtu, kdoví, třeba z toho vznikne vztah, kdo nezkusí, neví.

Zdroj: https://medium.com/dateworking/five-surprising-and-interesting-uses-for-tinder-660526179f7