Předplatné Xbox Game Pass láká i méně známými hrami, které stojí za vyzkoušení

Předplatné Xbox Game Pass umožňuje hrát stovky různých her za malý měsíční poplatek. V rámci tohoto poplatku se zdá jako největší lákadlo Halo Infinite nebo Forza Horizon 5, ale ve skutečnosti má toto předplatné daleko více co nabídnout. Pokud tedy hledáte nové hry, můžete si je zahrát na svém Xbox Series X/S prostřednictvím tohoto předplatného, i ne tak známé hry, ale zato kvalitní. Jaké hry doporučujeme?

Psychonauts 2 a Soma

Psychonauts 2 se točí okolo hlavní postavy, vycvičeného akrobata a jasnovidce jménem Raz, který pracuje pro psychickou špionážní organizaci zvanou Psychonauts. Společně s hlavním hrdinou se ponoříte do psychiky mnoha bláznivých postav a pokusíte se odhalit záhady okolo Psychonautů včetně jejich vůdce. Příběh je strhující a tato plošinovka si získá vaše srdce.

Mohlo by vás zajímat:  Koupil jsem telefon snů za směšnou cenu, včetně faktury. Ta se při reklamaci ukázala jako falešný cár papíru

Další hrou s psychologickým zážitkem je Soma. Nejedná se o plošinovku jako v předchozím případě, ale o RPG. Soma je výtvorem autorů hororu Amnesia. Soma se stává unikátní svým podáním a tématy s hrou zataženou do hlubin Atlantského oceánu. Příběh prožíváte v kůži Simona Jarreta, který je uvržen do hlubin podvodního zařízení, a musíte se vypořádat s katastrofami, které ovládly vaše nové prostředí. Po celou dobu se musíte vyhýbat znepokojivě empatickým lidem a umělé inteligenci.

Zdroj obrázku: Freepik

Slime Rancher 2

První díl byl nedoceněným hitem a poskytl mnoha hráčům neskutečný prožitek ze hry. Jeho pokračování je k dispozici díky předplatnému. Hlavní postavou je Beatrix LeBeau, která se pokouší znovu vytvořit svůj vlastní Slime Ranch a odhalit záhady nového prostředí v Rainbow Island. Tato hra je logická a průzkumná.

Mohlo by vás zajímat:  Vědci odhalili, proč se na mokrých prstech objevují varhánky. Tento jev má překvapivě praktický důvod

Další hry

Předchozí tři hry patří k největším lákadlům, ale předplatné nabízí ještě další hry, které stojí určitě za zahrání, mezi nimi:

  • Prodeus – podobnost s legendárním Doomem,
  • Metal: Hellsinger – FPS hra na motivy Doom,
  • Tetris Effect: Connected – tetris,
  • Fuga: Melodies of Steel – tahové RPG.
Zdroj: https://gamerant.com/best-games-xbox-game-pass/