Smazané zprávy odesílatelem ve WhatsAppu lze zobrazit jednoduchou cestou

WhatsApp je jednou z nejpřednějších textových aplikací. Nepíšeme zde pouze zprávy, také můžeme zasílat různá média. Nyní se vrátíme zpět ke zprávám. Stalo se vám, že vám přišlo upozornění, a než jste ho stačili rozkliknout, tak se objevila hláška „Zpráva byla odstraněna“? WhatsApp umožňuje mazat zprávy, abychom v případě omylu nerozpoutali zbytečný konflikt. Jestli tedy toužíte po zobrazení smazané zprávy, existuje hned několik metod.

Nicméně je nutno dodat, že smazání zprávy mělo nějaký účel a určitě byste neměli vyzvídat, co daná zpráva obsahovala.

Historie upozornění

Zde mají výhodu uživatelé Androidu 11+. Funkce historie oznámení není speciálně navržená pro prohlížení smazaných zpráv, spíše se jedná o to, aby uživatel nezůstal pozadu, co se týče nepřečtených zpráv. Pro správný chod je nutné mít povolenou tuto funkci, v opačném případě máte smůlu. Proces aktivace se liší v závislosti na zařízení. Pro telefony Samsung Galaxy stačí, abyste najeli do Nastavení -> Oznámení -> Pokročilá nastavení -> Historie oznámení.

Mohlo by vás zajímat:  Než se objevil Facebook: přelom tisíciletí otevřel cestu online komunikaci, založit profil a chatovat mohl každý

Někdy se stane, že model telefonu neobsahuje tuto možnost. Určitě se vyplatí vyhledat na internetu, zda váš chytrý telefon podporuje danou akci.

Zdroj obrázku: Freepik

Aplikace třetích stran

U některých zařízení není historie oznámení dostupná, v takovém případě jste nuceni vyhledat aplikace třetích stran, aby vám poskytly prostředek pro zjištění oznámení. Ideální aplikací je WAMR. Zde klikněte na Instalovat. Následovat bude otevření aplikace a vyskočí na vás prohlášení. Aplikace vás přesune do Nastavení, kde je nutné udělit výjimku pro přístup. Po povolení se vraťte zpátky a pokračujte v pokynech, dokud na vás nevyskočí obrazovka s vyzváním k výběru aplikace. Na této obrazovce zaškrtněte místo vedle. Pokračujte dále na Další a vyberte Zvolte možnost.

Ačkoliv jsme vám ukázali způsoby, jak zobrazit smazané zprávy odesílatelem, tak si dvakrát rozmyslete, zda vám to stojí opravdu za to.

Zdroj: https://www.fonetool.com/phone-data-recovery/how-to-see-whatsapp-deleted-messages-by-sender.html