Smazané zprávy odesílatelem ve WhatsAppu lze zobrazit jednoduchou cestou

WhatsApp je jednou z nejpřednějších textových aplikací. Nepíšeme zde pouze zprávy, také můžeme zasílat různá média. Nyní se vrátíme zpět ke zprávám. Stalo se vám, že vám přišlo upozornění, a než jste ho stačili rozkliknout, tak se objevila hláška „Zpráva byla odstraněna“? WhatsApp umožňuje mazat zprávy, abychom v případě omylu nerozpoutali zbytečný konflikt. Jestli tedy toužíte po zobrazení smazané zprávy, existuje hned několik metod.

Nicméně je nutno dodat, že smazání zprávy mělo nějaký účel a určitě byste neměli vyzvídat, co daná zpráva obsahovala.

Mohlo by vás zajímat:  Za nefunkční Wi-Fi může stát i banalita. Několik jednoduchých kroků pomůže najít řešení

Historie upozornění

Zde mají výhodu uživatelé Androidu 11+. Funkce historie oznámení není speciálně navržená pro prohlížení smazaných zpráv, spíše se jedná o to, aby uživatel nezůstal pozadu, co se týče nepřečtených zpráv. Pro správný chod je nutné mít povolenou tuto funkci, v opačném případě máte smůlu. Proces aktivace se liší v závislosti na zařízení. Pro telefony Samsung Galaxy stačí, abyste najeli do Nastavení -> Oznámení -> Pokročilá nastavení -> Historie oznámení.

Někdy se stane, že model telefonu neobsahuje tuto možnost. Určitě se vyplatí vyhledat na internetu, zda váš chytrý telefon podporuje danou akci.

Mohlo by vás zajímat:  Přihlašování do Windows pomocí hesla není nutné. Účet odemkne otisk prstu i čtečka obličeje
Zdroj obrázku: Freepik

Aplikace třetích stran

U některých zařízení není historie oznámení dostupná, v takovém případě jste nuceni vyhledat aplikace třetích stran, aby vám poskytly prostředek pro zjištění oznámení. Ideální aplikací je WAMR. Zde klikněte na Instalovat. Následovat bude otevření aplikace a vyskočí na vás prohlášení. Aplikace vás přesune do Nastavení, kde je nutné udělit výjimku pro přístup. Po povolení se vraťte zpátky a pokračujte v pokynech, dokud na vás nevyskočí obrazovka s vyzváním k výběru aplikace. Na této obrazovce zaškrtněte místo vedle. Pokračujte dále na Další a vyberte Zvolte možnost.

Mohlo by vás zajímat:  Těchto 10 věcí svému telefonu nikdy nedělejte. Problémy, které hrozí, nikdo nechce zažít

Ačkoliv jsme vám ukázali způsoby, jak zobrazit smazané zprávy odesílatelem, tak si dvakrát rozmyslete, zda vám to stojí opravdu za to.

Zdroj: https://www.fonetool.com/phone-data-recovery/how-to-see-whatsapp-deleted-messages-by-sender.html