S těmito triky se selfie snímky vždycky podaří. Inspirujte se u známých modelek

S těmito triky se selfie snímky vždycky podaří. Inspirujte se u známých modelek

Dnes pro vás máme ty nejlepší tipy a triky pro vaše selfie. Po přečtení tohoto článku se budete před svou kamerou cítit opravdu sebejistě a výsledky budou znát na první pohled. Pokud hledáte ty nejpovolanější osoby, pak se musíme podívat na modelky. Ty mají hned několik osvědčených triků, které se vám při pořizování vašich selfíček mohou hodit.

Dívejte se nahoru

Při pořizování fotky se nedívejte přímo do objektivu, ale trochu pozvedněte oči. Tím vaše oči dostanou jiskru a ve výsledku budou větší. Tento trik používá například modelka Winnie Harlowová a opravdu můžeme potvrdit, že splňuje účel.

Mohlo by vás zajímat:  Konec zmatkům s reproduktory. Díky jednoduchému nastavení už bude zvuk vycházet jen ze správného zdroje

Foťte se ze strany

Někomu obyčejné focení zepředu nevyhovuje. Natočte svůj obličej mírně na stranu a trochu si během toho pohrajte. Uvidíte tak, ze které strany váš obličej vypadá nejlépe. S touto praktikou se chlubí známá kráska Ashley Grahamová.

Najděte vyhovující světlo

Pokuste se natočit směrem ke světlu. Ať už k dennímu světlu z okna, nebo žárovce. Postavte se tak, aby světlo zvýraznilo místa, která potřebujete. Například obočí, rty nebo špičku nosu. Joan Smallsová by vám mohla ukázat, jak na to!

Mohlo by vás zajímat:  Problém s připojením Apple CarPlay může mít několik řešení. Malá změna nastavení většinou pomůže
Zdroj obrázku: Freepik

Pořiďte si kapesní reflektor

I když máte dostatečný zdroj přirozeného světla, nemusí to vždy stačit. K tomuto případu slouží kapesní reflektor. Jedná se o malé skládací přístroje, které dokážou vyrobit tolik potřebné světlo pro tu nejlepší fotku.

Nezapomínejte na stativ

Roztřepané fotky pořízené rukou nejsou vždy to pravé ořechové. Za pomoci stativu si můžete jeden problém odškrtnout, jelikož teď už žádná rozmazaná fotka rozhodně nehrozí. Jedná se o relativně levnou záležitost a je vhodná jak pro fotoaparáty, tak pro mobilní telefony.

Mohlo by vás zajímat:  Mráz a sníh mohou vést k poškození domu. Ochraňte svou nemovitost správnou prevencí

Dolaďte to aplikací

Proč si výslednou fotku trochu nevylepšit? Vždyť dnes nám k tomu slouží hromada aplikací a používá je každý druhý. Doporučujeme vám například Facetune2, který funguje jak na Androidu, tak na iOS. Spousta funkcí je navíc nabízena zcela zdarma.

Zdroj: https://backlightblog.com/how-to-take-a-good-selfie