Doplňkové aplikace udělají z používání YouTube opravdový zážitek. Tohle je 5 nejlepších z nich

Doplňkové aplikace udělají z používání YouTube opravdový zážitek. Tohle je 5 nejlepších z nich

Téměř před 150 lety byl natočen první film. Od té doby se technologie výrazně posunula dopředu a většina videoobsahu je dnes sledována online. Mezi ty největší a nejznámější patří například Netflix, HBO nebo YouTube, kterému se dnes budeme v tomto článku věnovat trochu více. Podíváme se totiž na ty nejlepší aplikace, které nám ještě více zpříjemní sledování videí na Youtube.

myTube

Díky této aplikaci můžeme sledovat YouTube videa z Windows Phone i jiných chytrých zařízení. Navíc přináší i řadu výhod. Tou největší je funkce, která povolí přehrávat videa na pozadí, mezitím co hledáte, co dalšího byste si pustili. K tomu se jedná o nejplynulejší aplikaci ze všech.

Mohlo by vás zajímat:  Funkce v prohlížeči Microsoft Edge, které zlepší vaši produktivitu

Jasmine

Pokud hledáte aplikaci, která se dokáže přizpůsobovat změnám okolí, pak máme vítěze. Dokáže se totiž přizpůsobit rozdílům mezi osvětleními a poskytne nám tak ten nejlepší možný zážitek. Mezi další výhody patří určitě absence reklam, zobrazování nedávno zhlédnutých videí nebo tvoření přehledných seznamů skladeb. Pokud hledáte tedy kvalitní aplikaci, jednu jste našli.

Zdroj obrázku: Freepik

GreenMP3

Tento program primárně složí k tomu, abyste si mohli ukládat videa z YouTube. Stačí vybrat, jakékoliv video chcete, a můžete ihned spustit převod souboru do MP3. Takhle si můžete navždy uchovat obsah, který se vám líbí.

Mohlo by vás zajímat:  Nejlepší chytré telefony, které zaručují vyšší bezpečnost a soukromí

Vodio

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi sledují videa, která nejsou na YouTube dostupná, pak je pro vás aplikace Vodio to nejlepší. Shromažďuje totiž videa ze všech možných dalších zdrojů a nabízí je k přehrávání. Příkladem je Dailymotion.

Tube Player

Tento program je oblíbený hlavně mezi uživateli iPhone. Má velmi jednoduché ovládání a videa můžeme přetáčet v desetisekundových intervalech, což je na rozdíl od konkurenčních aplikací mnohem přesnější. Navíc můžeme ovládat zvuk i na pozadí, což umí málokterá aplikace.

Zdroj: https://appauthority.com/best-youtube-apps-for-windows-10-2391/