Přinášíme tipy na nejlepší mobilní hry, které nabízí super zábavu i zadarmo

Přinášíme tipy na nejlepší mobilní hry, které nabízí super zábavu i zadarmo

Najít dnes mobilní hru, která bude stát za to a nebude nás obtěžovat neustálými vyskakovacími okny s nabídkami a mikrotransakcemi, je téměř nemožné. Nicméně nám se to podařilo a opravdu jsme našli pět výborných her, do kterých nemusíte investovat jedinou korunu, a přesto si je užijete.

Pokémon Quest

Tyto roztomilé potvůrky vám asi nemusíme představovat. Nedávno se na světlo světa dostala hra jménem Pokémon Quest a ta nám přináší na tato roztomilá zvířátka nový pohled. Vše v této hře je ve formě kostek a vaším úkolem je dokončit všechny úrovně, které vám tato hra nabízí. Budete muset v arénách porazit stovky divokých pokémonů a stát se tak tím nejlepším v širokém okolí.

Mohlo by vás zajímat:  Stolní počítač, nebo notebook: obě varianty mají nesporné výhody

Genshin Impact

Opravdu výborné akční RPG, které se odehrává v obrovském otevřeném světe, je k dispozici nejen na telefony, ale také na konzole a PC. Progres, kterého ve hře docílíte, můžete mezi těmito platformami sdílet, a kde přestanete hrát na PC, můžete zase pokračovat třeba z mobilu. Tato hra navíc nabízí možnost hrát až se třemi dalšími kamarády najednou. Pokud tedy rádi objevujete svět, zabíjíte monstra a sbíráte vybavení, pak vám tuto hru doporučujeme opravdu všemi deseti.

Mohlo by vás zajímat:  Chytrý telefon může sloužit jako dětská chůvička. Stačí nainstalovat aplikaci
Zdroj obrázku: Freepik

Pokémon Unite

Další hra s pokémony zcela zdarma tentokrát jako MOBA. Představte si takový League of Legends, ovšem pouze s pokémony. Hrajte se svými přáteli nebo s náhodnými lidmi z celého světa a pokuste se v co nejkratším čase porazit druhý tým. Čím více her odehrajete, tím více možností se vám otevře. Můžete nakupovat nové hrdiny, předměty nebo vybavení. A opravdu je tato hra výborně hratelná, aniž byste do ní museli vrazit jednu svoji měsíční výplatu.

League of Legends: Wild Rift

A na dalším místě v našem seznamu se opět umístila MOBA hra. Tentokrát je to předělávka známé hry League of Legends, ovšem pouze pro mobilní telefony. Za reálné peníze si můžete nakoupit pouze doplňky a oblečky, které vaše postavy nijak nezlepší, a proto pokud nechcete utrácet, tak nebudete nijak znevýhodnění.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/mobile-games-you-can-enjoy-without-paying/