Poznejte ty nejlepší funkce pro YouTube a užijte si sledování videí přesně podle sebe

YouTube se během své existence různě měnil, ale v poslední době se dramaticky zlepšil a patří k nejlepším videoplatformám na internetu. Během té doby byl zaplaven velkým množstvím funkcí, o kterých jste možná ani nevěděli.

Jako první z možností můžete zjistit dobu sledování na YouTube. Mnoho z nás tráví dost času na YouTube, aniž bychom si to uvědomovali. Měli byste sledovat dobu strávenou sledováním videí, zvláště tehdy, pokud kvůli tomu nestíháte jiné činnosti v životě. Díky možnosti sledování a zobrazení času můžete zjistit, jak dlouho trávíte na YouTube, nutno ale dodat, že statistika nezahrnuje údaje z YouTube MusicYouTube TV.

Mohlo by vás zajímat:  Netflix chystá pro uživatele nepříjemnou změnu. Za sdílení účtů začne vybírat poplatky

Možnost nastavení připomenutí

Pokud vás po předchozí funkci a zjištění znepokojuje množství stráveného času sledováním videí na YouTube, můžete využít další funkci. Stačí kliknout na svůj profilový obrázek vpravo nahoře a zvolit Čas sledování. Na stránce vyberte možnost Připomenout, abych si dal pauzu a ve vyskakovacím okně nastavte frekvenci připomenutí. Jakmile budete hotoví, klikněte na OK. Od této chvíle vám bude YouTube zasílat připomenutí, že je čas na pauzu.

Zdroj obrázku: Freepik

Automatické přehrávání

Již nějakou dobu jste si mohli všimnout, že automatické přehrávání je zapnuto ve výchozím nastavení, pokud ale netoužíte po této vychytávce, máte možnost automatické přehrávání zrušit. Postačí najet na svůj profil v pravém horním rohu a na Nastavení -> Automatické přehrávání a přepnout na základě svých preferencí.

Mohlo by vás zajímat:  Ajťák Karel: Vybral jsem u bankomatu peníze z cizího účtu bez zadání PIN

Zkuste anonymní režim

Toužíte po troše soukromí, aby vám potom YouTube automaticky nezměnil reference doporučeného přehrávání? Můžete vyzkoušet služeb anonymního režimu, který brání YouTube sledovat vaši aktivitu. Pokud chcete sledovat videa, budete muset opět rozkliknout svůj profilový obrázek a zvolit Zapnout anonymní režim. Funkci deaktivujete klepnutím na anonymní režim a zvolením Vypnout anonymní režim.

Zdroj: https://influencermarketinghub.com/youtube-features/