Spoluzakladatel Etherea věří, že nastal nejlepší čas pro investici. Kryptoměnu čeká velký růst

Spoluzakladatel Etherea věří, že nastal nejlepší čas pro investici. Kryptoměnu čeká velký růst

I když krypto trh v posledních měsících výrazně poklesl, spoluzakladatel tokenu Ethereum vidí právě v této měně dlouhodobé výhody pro investory.

Vitalik Buterin, který je jedním ze spoluzakladatelů kryptoměny Ethereum, v nedávném rozhovoru uvedl, že momentální pokles trhu nic neznamená. Označil Ethereum jako výbornou dlouhodobou investici a věří tomu, že velký „boom“ se teprve chystá. Tento kanadsko-ruský programátor rozhodně ví co říká, jelikož se v tomto odvětví pohybuje prakticky od jeho vzniku a zažil už snad vše, co se na tomto trhu odehrálo.

Mohlo by vás zajímat:  Fotoaparáty v mobilních telefonech se stále zlepšují. V mnohém překonaly digitální zrcadlovky

Nejlepší čas na nákup kryptoměn?

Lidé, kteří se kryptoměnám věnují dlouhodobě, tento pokles trhu vítají s otevřenou náručí. Jelikož cykly se neustále střídají, teď je ten nejvhodnější čas na nákup. Během krátkých období cena převážně vždy na pár měsíců poklesne a poté raketově vystřelí. Co se týče kryptoměny Ethereum, zde se stále čeká velký výnos a investoři jí dávají velké šance. Ethereum je totiž hned po Bitcoinu druhá největší a nejstabilnější měna v krypto světě.

Zdroj obrázku: Freepik

Ethereum je dlouhodobě bezpečná měna

Za poslední tři měsíce se hodnota Etherea dostala na polovinu jejího maxima a vypadá to, že níže se už nechystá, je proto ten nejvhodnější čas se na tuto měnu zaměřit a nakoupit. Toho názoru je spolutvůrce této měny a spousta investorů mu dává za pravdu. Krypto zima by měla v nejbližších týdnech opět skončit a nastane dlouho očekávaný cyklus, kdy se ceny začnou pomalu zvedat. Pokud měna přežije několik cyklů, pak Biterin jasně řekl, že je dlouhodobě udržitelná, a tedy bezpečná.

Mohlo by vás zajímat:  YouTube bez reklam a s přehráváním na pozadí: prémiový účet přesto nemusí být šťastná volba

Krypto trh je stále oblíbenější nejen mezi investory, ale i mezi obyčejnými smrtelníky. Je jednoduché kryptoměnu sehnat a je zde velká šance na dlouhodobé zhodnocení. Momentálně je evidováno 12 588 různých měn, které sleduje web CoinGecko, ale pozor! Ne všechny jsou vhodné k investici. Je zde také hromada podvodníků, a proto doporučujeme si nejprve zjistit, kam chcete investovat!

Zdroj: https://time.com/nextadvisor/investing/cryptocurrency/ethereum-price-predictions/