Nejdůležitější IT konference, které se konají v říjnu

IT konference probíhají pravidelně. Ať už se jedná o jakýkoliv druh konference, tak si přijde každý na své. Dozvíte se velmi mnoho cenných informací v daném oboru, a co vás čeká v blízké nebo vzdálené budoucnosti. Následující tři konference se konají v nejbližších dnech. Nezůstaňte pozadu a zůstaňte v centru dění v oblasti IT.

It-sa Expo & Congress

Zajímá vás oblast zabezpečení v rámci IT? Rozhodně si nenechte ujít největší evropský veletrh v Norimberku, který se koná 10. října. Tato akce se pořádá každoročně od roku 2009. Veletrh zahrnuje velkou škálu produktů a služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti: hardware, software, školicí a konzultační služby i bezpečnost jako služba. Hlavními tématy zde bude zabezpečení cloudu a mobilních zařízení, zabezpečení dat a sítí, ochrana kritických infrastruktur a průmyslová bezpečnost. Nezmeškejte jedinečnou příležitost, jak se dozvědět co nejvíce cenných informací z této oblasti, již za pár dní.

Mohlo by vás zajímat:  Cestování je stále rychlejší a dostupnější. Ne všechny cesty ale končí šťastně, statistika je neúprosná
Zdroj obrázku: Freepik

XChange EMEA

IT je velice dynamická oblast. Neustále se mění jeho prostředí. Nedávno jsme zaznamenali vzestup umělé inteligence, stále vyhrocená soutěž o nové talenty, neustále vyvíjející se bezpečnostní hrozby a nestabilní ekonomické prostředí jsou jen některé z výzev a příležitostí, na které budou muset obchodní partneři reagovat v roce 2023 i v následujících letech. Buďte v centru dění společně s 60 vedoucími pracovníky, vyslechněte si klíčové MSP, prodejce a partnery na různých trzích. Nenechte si ujít klíčové prezentace. Konference probíhá 10. – 11. října v Amsterdamu.

Mohlo by vás zajímat:  Tyhle písničky na YouTube zachrání každého rodiče. Děti zaručeně zklidní a zabaví

BlackBerry Summit

V úterý 17. října se bude konat BlackBerry Summit konat v New Yorku. Bude se jednat již o 10. summit BlackBerry. Na Summitu budou přítomni vizionáři, technologičtí inovátoři, přední podniky a strategičtí partneři. Hlavním tématem konference bude „Důvěra“. Téma je postavené na konvergenci bezpečnosti a konektivitě. Organizátoři slibují, že pomůže organizacím odemknout mnoho výhod hyperpropojeného světa. Na akci budou přítomní odborníci z daných oborů, živá dema, konferenční záznamy, kulaté stoly pro vedoucí pracovníky atd.

Zdroj: https://10times.com/technology?month=october