Jak by měla vypadat ideální postel pro dva?

Jak by měla vypadat ideální postel pro dva?

Perfektní postel pro páry, aby si nikdo nebral místo toho druhého? Taková neexistuje! Budete překvapeni, ale vědci vymysleli postel pro páry, která zajistí tolik místa, že už si nikdy místo partnera brát nebudete.

Postel vymyslela společnost Ford

Je to zajímavé, kdo přišel s myšlenkou ideální postele pro manželské páry. Velká postel s velkou matrací, která poskytne spoustu prostoru pro oba partnery. To je sen nejednoho páru, který bojuje o každý centimetr místa. Ford se rozhodl, že využije zkušenosti z automobilového průmyslu a vymyslí takovou postel, která bude ideální. Využil k tomu své znalosti s tvorbou auto a velkých nákladních prostor.

Společnost se podělila o svůj design, který zveřejnila na internetu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, postel pro páry, kdy si vždy jeden z nich stěžuje, že nemá místo na své polovině postele, je skvělým tahem. Pro ty, kteří sdílejí svou postel se svou drahou polovičkou, to může být řešení palčivého problému.

Mohlo by vás zajímat:  Stadion ve tvaru obrovského stanu vyroste v Kataru

Využití automobilového technologie

Ford využil automobilovou technologii, která by měla zajistit, že se partner nedostane na druhou stranu postele, kde spí druhý z páru. Je to technologie, která monitoruje vozovku a pomáhá řidičům udržovat se ve správném jízdním pruhu. Postel je tak produktem série Ford Inverventions. Ta využívá znalosti z automobilovému průmyslu k tomu, aby se vyřešili každodenní problémy.

Je to velmi jednoduché řešení, které by ale vyřešilo spoustu problémů se spánkem. Lidé by se vyspali lépe, neztráceli by drahocenný čas hledáním místa na spaní, ubylo by hádek kvůli prostor a celkově by se zlepšily vztahy na celém světě. Tohle řešení ale nebude patřit mezi nejlevnější. Věříme ale, že si své zákazníky najde, a nakonec si ho budou moci dovolit i méně movitější. Kdo by nezaplatil za celou noc pohodlného spánku?

Zdroj: https://casper.com/blog/what-is-the-best-bed-size-for-couples/, https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/news-w-koncu-powstalo-idealne-lozko-dla-par-czyli-nigdy-wiecej-kr,nId,5543377