Podzim přináší očekávané novinky v oblasti softwaru

Podzim se blíží, a stejně jako se fanoušek filmů nebo her těší na novinky, které je čekají, tak i uživatelé počítačů či chytrých telefonů jsou v očekávání, na jaké novinky se mohou v oblasti nového softwaru těšit.

Zoner Photo Studio X

Tradiční program pro úpravu fotek nezahálel, a jak je zvykem, tak na podzim vydal svou pravidelnou aktualizaci. Vyšší výkon doprovází nové i starší modely počítačů, zlepšuje přehled uživatelského rozhraní a nabízí nové funkce určené pro úpravy fotografií. Novinky v Zoner Photo Studiu X si mohou zdarma vyzkoušet všichni uživatelé po dobu sedmi dní. Super novinkou je, že program plně využívá potenciál grafické karty, díky čemuž dokáže zrychlit práci s fotografiemi. Optimalizace pro starý hardware potěší zejména uživatele starších kousků, kteří si nemohou dovolit pořídit si nové zařízení nebo výkonnější grafickou kartu. Tyto a další novinky v tomto programu lze zdarma po dobu 7 dní vyzkoušet. Stahujte na tomto odkaze.

Mohlo by vás zajímat:  Vědci pomocí kvantového přepínače nahlédli do minulosti a budoucnosti fotonů
Zdroj obrázku: Freepik

Android 14

Android 14 vyjde každou chvíli a mnoho uživatelů nejpoužívanějšího OS na světě netrpělivě sledují svůj mobilní telefon, kdy už na ně konečně vyskočí zpráva o dostupné aktualizaci. Nejnovější verze přináší plno nových funkcí zlepšující zážitek z používání chytrého telefonu a zlepší se také efektivita baterie. Nejnovější verze systému klade důraz především na personalizaci. Nejlepší zprávou pro uživatele je zvýšení efektivity baterie, která nyní vydrží déle na jedno nabití než v předchozích verzích systému. Vylepšení se dočkají také vývojáři aplikací. Nenechte si ujít přechod na přelomovou verzi OS Android 14.

Mohlo by vás zajímat:  Správná výslovnost GIF stále budí vášnivé debaty. Autor tohoto formátu má ale jasno

WhatsApp

WhatsApp patří mezi nejoblíbenější internetové messengery na internetu. Jeho služby využívá miliony uživatelů na světě. Společnost Meta, která WhatsApp vlastní oznámila na konferenci „Connect“ trojici nových funkcí využívající AI. Do běžné verze aplikace dorazí v průběhu letošního roku. První novinkou bude možnost vytvářet samolepky vytvořené pomocí umělé inteligence. Dále bude umožněna komunikace s umělou inteligencí přes chat. Třetí novinkou bude generování fotorealistických obrázků prostřednictvím AI. Novinek bude samozřejmě více. Nově lze přidat i krátké videozáznamy, změní se design chatu a dalších mnoho zajímavých funkcí a novinek nás čeká.

Zdroj: https://121clicks.com/tutorials/innovative-fall-tech-trends-look-out-2023