Šikovné aplikace zpříjemní čas strávený se psím mazlíčkem. Zaznamenají procházky a pomohou s výcvikem

Přejete si zaznamenávat své procházky a výlety se čtyřnohým přítelem? Anebo ho chcete dokonale vycvičit, abyste s ním mohli kamkoli vyrazit? Podívejte se na pár aplikací, které vám se vším pomohou. Navíc se můžete inspirovat a vybudovat si vlastní podnikání v tomto oboru. V první řadě ale musíte vědět, jak to dělají ostatní.

Dog Walk a Doggy Logs vám pomůžou sledovat trasy se psem

Pro sledování procházek se psem můžete zkusit aplikaci Dog Walk. Aplikace využívá údaje z GPS. Každý pes v systému získá vlastní profil, který se bude aktualizovat s procházkami. Díky tomu uvidíte, kolikrát jste byli venku a jakou vzdálenost jste společně ušli.

Doggy Logs pracuje na stejném principu jako předchozí aplikace. Pomocí GPS údajů a praktických tlačítek si užijete záznamy procházek. Tato aplikace vám může pomoci, i když se budete chtít zabývat touto činností profesionálně. Majitel psa vždy uvidí, kolik toho nachodili a kolik času jim to zabralo.

Mohlo by vás zajímat:  Nedostatek pitné vody je problém, řešení je ale na dosah. Unikátní metoda dokáže odsolit mořskou vodu
Zdroj obrázku: Freepik

Dog Clicker a Puppr jsou ideální pro výcvik

Pro výcvik pomocí clickeru můžete využít aplikaci Dog Clicker. Výhodou je, že nemusíte kupovat skutečný nástroj. Jednoduše a zdarma ho můžete používat pomocí svého smartphonu. Když váš pes na tuto metodu nebude reagovat, nebudete si vyčítat utracené peníze za tento pomocný nástroj.

Chcete svého psa naučit slušnému vychování? Vyzkoušejte Puppr! Aplikace obsahuje clicker, ale také můžete získávat odznaky za správný výcvik svého psa. Bude vás to motivovat o trochu víc, abyste se výcviku skutečně věnovali. Pozitivní vliv to bude mít nejen na vaši motivaci, ale také na chování vašeho psa.

Dogo zahrnuje povely, hry i dobré chování

Další aplikací pro výcvik psů je Dogo. Je velmi hezky zpracovaná, takže se do ní budete s radostí vracet. Navíc zde najdete tréninkové programy pro každého psa. Systém se velmi jednoduše používá a nabídne vám vše, co potřebujete pro úspěšný výcvik svého čtyřnohého přítele bez ohledu na to, jaké plemeno máte doma.

Zdroj: https://www.rover.com/blog/reviews/best-dog-training-app/