Platit za SMS zprávy je přežitek. Několik webových stránek to umožní zcela zdarma

Platit za SMS zprávy je přežitek. Několik webových stránek to umožní zcela zdarma

Dneska si představíme hned několik užitečných webů, které vám dovolí bezplatně odesílat SMS zprávy rovnou z vašeho počítače na telefon z vašich kontaktů.  Nejlepší na tom všem je, že je to zcela zdarma a nepotřebujete k tomu SIM kartu.

SENDaTEXT

Výborná webová stránka, která nabízí vše, co potřebujete. Můžete si zcela zdarma odeslat SMS na libovolný kontakt, ale jste omezeni počtem znaků. Tento limit je 120 znaků na jednu zprávu, což je docela málo. Nicméně tato stránka vám jako jedna z mála vůbec povolí ze stejného webového rozhraní i zdarma telefonovat. Navíc pokud o to stojíte, umožňuje i příjem odpovědí.

Mohlo by vás zajímat:  Telefony v AliExpressu lákají na nízké ceny. Ten, který nakonec koupíme, může nepříjemně překvapit

aFreeSms

Opravdu skvělá mezinárodní webová služba poskytující odesílání SMS zpráv zdarma. Uvádí dokonce, že je nejrychlejší službou v tomto oboru. Nicméně tohle tvrzení samozřejmě my smrtelníci nemáme jak ověřit a budeme jí muset věřit. Zprávy jsou zcela zdarma a limit jedné je dostačujících 160 znaků.

Zdroj obrázku: Freepik

TextPort

Tato služba bohužel není vhodná pro každého a její funkci využijete pouze za předpokladu, že žijete v Americe. Podporována jsou totiž pouze telefonní čísla z USA. Na rozdíl od konkurenčních služeb tato nabízí odesílání i přijímání MMS zpráv.

Mohlo by vás zajímat:  Ultrarychlé nabíjení telefonů je spojeno s několika mýty

Globfone

Nyní se vracíme opět k mezinárodním službám a tou další v pořadí je Globfone. Není potřeba, abyste si vytvářeli účet, a službu můžete začít využívat prakticky ihned. Vše, co je potřeba, je vybrat kód země, kam SMS odesíláte, a po vyplnění telefonního čísla máte hotovo.

Text’em

Pokud vám nevadí, že si musíte vytvořit účet, pak budete s touto službou nadmíru spokojeni. Opět je možné ji využít pouze v USA a Kanadě, ale zato se vším všudy. Podporováni jsou totiž snad všichni operátoři, kteří zde fungují. Bohužel Text’em neumožňuje odesílání více zpráv najednou, a je proto vhodné ho používat jen pro přímou konverzaci s jedním číslem.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/10-sites-to-send-free-text-messages-to-cell-phones-sms/