OnePlus 11 zdárně vyniká mezi konkurencí. Láká na bleskovou rychlost nabití i špičkový displej

Chytré telefony jsou rok od roku kvalitnější, a to platí i pro nové značky na trhu. Dávno jsou pryč doby, kdy kralovaly Android trhu značky Samsung, Sony a Xiaomi. Nyní můžeme zaznamenat přiliv dalších značek, jako je například OnePlus. Jak si stojí model OnePlus 11 v porovnání s konkurencí?

OnePlus 11 je dalším konkurenceschopným mobilem v porovnání s Galaxy S23 nebo Pixel 7. OnePlus 11 je o 100 dolarů levnější než Samsung Galaxy S23, ale o 100 dolarů dražší než Pixel 7. Každopádně pokud hledáte telefon lepší kvality, OnePlus 11 obsahuje hned několik funkcí oproti Galaxy S23 či Pixel 7.

Mohlo by vás zajímat:  Důvodů slabého internetového připojení může být několik. Stav Wi-Fi lze snadno zkontrolovat

Větší displej

OnePlus 11 je nejlepší volbou, co se týče displeje, a to hned v několika parametrech. Nejen že má největší displej (6,7 palců), ale také má nejvyšší rozlišení (3216 × 1440; 525 PPI) a obnovovací frekvenci 120 Hz, což znamená velice ostrý obraz. Panel AMOLED s technologií LTPO 3 umožňuje dynamicky upravovat frekvenci mezi 1–120 Hz.

Zdroj obrázku: Freepik

Lepší baterie

Ve srovnání s ostatními zařízeními je OnePlus 11 nejlepším, co se týče kvality baterie. S kapacitou 5000 mAh předčí oba konkurenty. Třešnička na dortu je přítomnost energeticky účinného čipu Snapdragon 8 Gen 2, který pomáhá zajistit delší čas na obrazovce, než budete muset nabíjet. Samsung S23 disponuje rovněž tímto čipem, ale kapacita baterie je daleko menší (3900 mAh).

Mohlo by vás zajímat:  Falešná webová stránka je téměř k nerozeznání. Nenechte se napálit, hrozí ztráta nejcitlivějších dat

Podpora až 100W rychlonabíjení

Obrovskou výhodu skrývá rychlé nabíjení. Zde dává doslova za vyučenou oběma konkurentům, co se týče rychlosti a účinnosti nabíjení. Podpora nabíjení dosahuje až 100 W, kdežto u Samsung Galaxy S23 pouze 25 W a u Google Pixel je to 20 W.

Abyste byli v obraze, nabití z 1 % na 50 % kapacity trvá 10 minut, dalších 15 minut trvá, než se zařízení plně nabije, čili plné nabití potřebuje pouhých 25 minut. Oběma konkurentům trvá téměř 30 minut, aby se nabili alespoň na 50 %, což je markantní rozdíl.

Zdroj: https://www.xda-developers.com/oneplus-11-performance-evaluation/