Omylem zavřená okna v prohlížeči nejsou důvod k panice. Snadno a rychle je jde zase obnovit

Omylem zavřená okna v prohlížeči nejsou důvod k panice. Snadno a rychle je jde zase obnovit

Pokud se vám podařilo omylem ve svém prohlížeči zavřít otevřené karty, pak nezoufejte. Nic není ztraceno a my vám pomůžeme takto zavřené karty ještě obnovit. Prakticky ve všech prohlížečích je to totiž možné.

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome nebo Mozilla Firefox, pak vám dneska pomůžeme s obnovením zavřených oken. Každému z nás se už stalo, že se nám podařilo omylem zavřít důležitá okna a potřebovali jsme je rychle zpět. S několika triky se vám dneska pokusíme ukázat, jak obnovit ve dvou zmíněných prohlížečích vše potřebné. Nemusíte se bát, je to opravdu jednouché.

Mohlo by vás zajímat:  Neuronové sítě jsou zásadní pro vývoj umělé inteligence

Google Chrome

V Chrome se k tomu dostaneme následovně: V nabídce, která se skrývá pod třemi tečkami a najdeme ji vpravo nahoře, vybereme možnost „historie“. Zobrazí se nám seznam karet a oken, které byly zavřeny, a když na tyto položky najedeme myší, můžeme si vybrat hned z několika možností. Jednou z nich je právě obnovení, které hledáme.

Zdroj obrázku: Freepik

Mozilla Firefox

Firefox nám nenabídne takový komfort jako výše zmíněný Chrome, ale pokud se vám tato nehoda stala nedávno, pak je zde ještě šance to zachránit. Stejně jako v Chrome se musíte dostat to nabídky vpravo nahoře. Ikonka vypadá jako hamburger. Na tu kliknete a zvolíte možnost „historie“ a dále „nedávno zavřená okna“. Bohužel se vám zde zobrazí pouze tři poslední okna, která se zavřela, takže pokud se vám jich ztratilo více, pak v tomto prohlížeči máte smůlu.

Mohlo by vás zajímat:  Levné aktivační klíče pro systém Windows bývají často spojené s podvodem

Co se týče ostatních prohlížečů, které jsou založeny z větší části na Chrome, tedy prohlížečů Edge a Opera, pak zde je postup prakticky totožný jako v Google Chrome. I zde je počet zavřených oken přes historii prakticky neomezený a můžete si tak obnovit zpětně i zavřené věci z minulých dní. Pokud se s tímto problémem setkáváte často, pak byste měli popřemýšlet nad přechodem z Firefoxu, jelikož zde jste opravdu silně limitováni.

Zdroj: https://www.online-tech-tips.com/computer-tips/how-to-reopen-a-closed-browser-tab-in-chrome-safari-edge-and-firefox/