I nejnovější model telefonu jde pořídit za slušnou cenu. Stačí nakupovat chytře

Nejnovější modely mobilních telefonů mohou ve výsledku stát pořádný ranec peněz. Ovšem je zde i několik možností, jak získat tyto vlajkové lodě za nižší cenu. Dnes se podíváme na ty nejlepší způsoby.

Podívejte se na akce operátorů

Občas se stane, že operátoři mají opravdu zajímavé nabídky a ceny některých modelů srazí hodně nízko. Samozřejmě v tom bývá nějaký háček a ten zpravidla spočívá v tom, že abyste mohli mít tento telefon za zvýhodněnou cenu, budete si u nich muset zařídit nějakou další službu na určité časové období. Ovšem pokud vám k levnějším telefonu nabídnou i výhodný paušál, který využijete, pak se dá uvažovat i o nákupu zde.

Nakupte repasovaný model

Repasované telefony se prodávají v tom nejlepším možném stavu. Jsou sice použité, ale většinou to ani nepoznáte. Navíc k nim dostanete i záruku. Pokud se tedy po takovém kousku porozhlédnete u ověřeného dodavatele nebo obchodu, pak se zde dá pořídit také s výraznou slevou a navíc nikdo nepozná, že už byl použitý.

Mohlo by vás zajímat:  Co se stane s tělem v rakvi po sto letech: hladoví mikrobi dokonají zkázu
Zdroj obrázku: Freepik

Výměna starého za nový

Některé obchody nabízejí nabídku, ve které vykoupí vás starý telefon a nabídnou vám za něj slevu na nový model. Když se vám podaří chytit opravdu zajímavou akci, pak si můžete výrazně přilepšit. Samozřejmě je prvně lepší zvážit, zda vás nevyjde lépe telefon prodat na bazaru a za prodané peníze koupit nový. Většinou se stane, že takto je sleva ve výsledku lepší než při výměně za nový.

Počkejte na správný slevový den

Pokud máte štěstí a blíží se nějaký profláknutý den, kdy se to slevami jen hemží, pak si počkejte. Kdo by neznal například Black Friday. A co si budeme povídat, minimálně jednou za měsíc se objeví podobný slevový den v některém z obchodů. Je proto důležité chvíli počkat a chopit se příležitosti. Předvánoční a novoroční výprodeje vám také nějakou tu tisícovku k dobru rozhodně pomohou ušetřit.

Zdroj: https://www.pcmag.com/how-to/how-to-get-the-best-price-on-a-cell-phone