Omezený počet znaků při psaní tweetů nemusí být překážka. Možností delšího textu je několik

Twitter je sociální síť známá především proto, že umožňuje posílat krátké zprávy. Počet povolených znaků čítal 140, v roce 2017 se zdvojnásobil na 280, nicméně najdou se i takoví, kterým toto navýšení nestačí. Pokud patříte k náročnějším uživatelům, čtěte dál, abyste zjistili, jak můžete navýšit počet znaků u tweetů.

Prvním způsobem je upgradování Twitteru na Twitter Blue, což je předplatné, které umožňuje psaní delších tweetů. Přihlášením k odběru placené verze se limit počtu znaků pro tweety navyšuje z 280 na 4 000. To platí také pro odpovědi i citace tweetů, takže se nemusíte bát překročení limitu 280 znaků a zmizí nutnost zakládat vlákna. Nevýhodou je však to, že nemůžete naplánovat další tweety ani je uložit jako koncepty. I když je tento způsob placený, jedná se zároveň o nejjednodušší variantu.

Mohlo by vás zajímat:  Kvůli jediné chybě baterii v telefonu nenávratně ničíme. Nabíjení přes noc je nejhorší volba

TwitLonger

Nejznámější aplikací pro psaní delších tweetů je TwitLonger a existuje skoro stejně dlouho jako Twitter. Začít s TwitLonger je jednoduché, stačí přejít na web a napsat příspěvek v pravém horním rohu. Pokud poprvé používáte tuto aplikaci, budete muset udělit službě TwitLonger oprávnění k přístupu k vašemu účtu Twitter. Jakmile budete připraveni, napište svůj tweet do pole, pojmenujte ho a odešlete. Na poslední obrazovce můžete odpovědět a vytvořit vlákno delších tweetů.

Zdroj obrázku: Freepik

Snímek obrazovky

Dalším jednoduchým řešením je pořízení snímku obrazovky, kdy si napíšete do poznámek ve svém zařízení text, který si poté vyscreenujete, a připojíte snímek obrazovky ke svému tweetu. Nemusíte psát žádný text, stačí pouze potvrdit odeslání tweetu.

Mohlo by vás zajímat:  Na správné nabíjení notebooku není jednoznačná odpověď. Samotní výrobci se v doporučení rozcházejí

ControlC

ControlC je skvělý způsob, jak sdílet obohacený tweet s dalšími lidmi. Na rozdíl od předchozích a dalších způsobů nabízí ControlC formátování textu, kde můžete upravit nejen velikost písma, ale také styl textu, barvu textu atd. Jedná se o skvělý způsob, jak rychle sdílet další obsah, jenž přesahuje několik jednoduchých vět. Například se můžete podělit o nějaké technické pokyny nebo další obsah. Vše, co potřebujete udělat, je napsání textu, naformátování a následné odeslání.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/tools-writing-longer-tweets/