Nejlepší Android telefony minulého roku: tyhle kousky překvapí výkonem, designem i špičkovým fotoaparátem

Android zařízení zaznamenala během minulého roku skok vpřed, to se týče hardwaru i softwaru. Došlo k fascinujícím posunům ve všech směrech. Pojďme se podívat, jaká zařízení přinesla největší změny a překvapení v roce 2022.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 se dostal do čela trhu s konkurenceschopnou cenou a kvalitními funkcemi. Musel překonat S21 Ultra, ale více než to, musel nabídnout klasický Note s vysoce funkčním perem S Pen a kvalitními fotoaparáty. Neuvěřitelný displej, pohodlné ovládání a fantastický hardware S 22 Ultra skvěle ladí se softwarem Samsung a volbami vestavěných aplikací. Jedná se tak o jedno z nejlepších zařízení na platformě Android.

Mohlo by vás zajímat:  Při napadení malwarem jednejte ihned a předejděte tak možným škodám

S22 Ultra je vybaven působivými funkcemi a jasným displejem a poskytuje rychlé 45W nabíjení. Některé testy výkonu jej dokonce staví před iPhone 13 Pro Max a řadí do totální špičky. Nejlepší funkcí v tomto zařízení je bezpochyby nastavení fotoaparátu s vyvážením barev, možností zoomu a fotografování za slabého osvětlení. Záběr je dokonalý díky 4 fotoaparátům (hlavnímu, ultraširokoúhlému, prvnímu a druhému zoomu) a přední selfie kameře.

Zdroj obrázku: Freepik

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro patří mezi špičku v bohaté konkurenci. Jedná se o skvělou možnost pro uživatele Androidu s několika neočekávanými doplňky. Pixel 7 Pro se pohodlně drží a má vysoce kvalitní konstrukci. V úplně špičce zaostává v kvalitě zvuku displeje a reproduktorů. Nahrazuje to lepší cenou.

Mohlo by vás zajímat:  Nejznámější antivirové programy, které udrží vaše zařízení v bezpečí

Nastavení zadního fotoaparátu je docela působivé, ale skutečným mistrovským dílem je integrace softwaru Google. Skvělé funkce zahrnují detekci kašle a chrápání, rozmazání fotografie, přepis zpráv a aktivní stabilizaci.

The Nothing Phone

Tato novinka vyšla na trh v mystickém hábitu. V roce 2022 vynikl díky svému designu, kterým se liší od většiny zařízení. Průhledná zadní deska s více než 900 LED diodami upoutá pozornost. Design je tak nedílnou součástí nastavení oznámení s určitými světelnými vzory a barvami, které představují telefonní hovory, zprávy a konkrétní kontakty.

Mohlo by vás zajímat:  Zmizet z Tinderu lze několika způsoby. Po dočasné pauze se můžete kdykoli vrátit zpět

Specifikem tohoto zařízení je kombinace designu a cenové dostupnosti. Zaostává v několika oblastech, jako je fotografování za špatných světelných podmínek a výkon procesoru. Za tu cenu ale rozhodně stojí za pořízení.

Zdroj: https://www.techadvisor.com/article/723361/best-android-phone.html