Rozmazanou fotku není nutné hned mazat. Jednoduché nástroje ji dokážou opravit

Každý asi zná ten moment, kdy čeká na nejvhodnější okamžik pro pořízení fotky, nebo náhle se něco děje a vy to chcete vyfotit. Nakonec to stihnete, ale vzápětí po otevření fotek vás přepadne smutek nebo vztek, jelikož výsledkem je rozmazaná fotka. Naštěstí dnešní doba je pokročilá, co se týče technologií, a nabízí mnoho prostředků, jak tyto snímky spravit. O jaké stránky se jedná?

VanceAI Image Sharpener

VanceAI Image Sharpener je ideální volbou pro někoho, kdo se potřebuje vypořádat s různými chybami pořízených snímků. Tato stránka využívá umělou inteligenci k zaostření rozmazaných snímků jediným kliknutím. Nabízí řadu různých režimů pro filtrování a zostření obrazu. Výsledky jsou zde působivé, i když se někdy začnou objekty jevit až příliš jasně a záhadně dosahují téměř efektu údolí. Každopádně pozitiva převládají. Užívání těchto stránek je zdarma pro první dvě fotografie, poté budete nuceni zakoupit si kredity.

Mohlo by vás zajímat:  V zimě potřebuje notebook chránit před nízkými teplotami
Zdroj obrázku: Freepik

PicWish

Další stránkou je PicWish Unblur and Sharpen. Jedná se o velice jednoduchý způsob úpravy snímků bez zbytečných nástrojů, stačí nahrát rozmazaný obrázek a webová služba jej automaticky zaostří nejlépe, jak umí. Jedná se o rychlejší způsob, než jakým byste strávili nad obrázkem vy sami, pokud nemáte um. Veškerá práce zde je zdarma, stačí se zaregistrovat. Kromě zostření zde nabízí také funkci upscaling až na hodnotu 2048 × 2048.

Media.io Image Sharpener

Další na řadě je stránka Media.io, která umožní rychle a snadno zaostřit rozmazaný obrázek a poté jej stáhnout bez nutnosti registrace nebo pořízení prémiového obsahu. Některá omezení zde ale jsou, jako je například maximální velikost nahraného obrázku, kdy soubor nesmí být větší než 5 MB, a tyto obrázky můžete nahrávat pouze z počítače. Výsledky nejsou nejpůsobivější, ale stačí to pro snížení rozmazání obrázku. Umožňuje zobrazit stav obrázku před a po, abyste viděli rozdíl.

Zdroj: https://photo.wondershare.com/photo-editor/most-helpful-deblur-software-websites.html