Nejlepší akční hry pro Android, které lze hrát offline a zdarma

Hry na chytrých telefonech jsou na daleko jiné úrovni, než bývaly dříve. K dispozici je spousta her různých žánrů. Jednu nevýhodu zde ale najdeme, a to nutnost být připojený k internetu. Naštěstí to neplatí pro všechny hry a najdeme zde také hry, které zabaví, a nebudete muset spotřebovávat internetová data. Pojďme se tedy podívat na pár her.

Into the Dead 2

Into the Dead 2 je akční střílečka, která navazuje na první díl. Hra obsahuje sedm kapitol a celkem šedesát úrovní. Vaším úkolem je ovládat hlavní postavu jménem James, se kterou se musíte co nejdříve dostat ke své sestře Helen a dceři Maggie. Příběh okořeňují rozhovory právě s Helen a Maggie. Během této strhující akční střílečky si užijete vylepšování svého zbrojního arzenálu a také různé zvířecí společníky. Obě možnosti s radostí využijete při honbě za rodinou, protože během cesty narazíte na nespočet nebezpečí v podobě zombie. Hra je dostupná zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  O koupi levných letenek koluje řada mýtů. Ušetřit tak nemusí být snadné
Zdroj obrázku: Freepik

Kingdom Rush

Kingdom Rush potěší milovníky strategií. Tato strategie je ve stylu Tower Defense. Cílem Tower Defense je ubránit se před nájezdy protivníků v jednotlivých vlnách. K tomu vám poslouží specifické věže:

  • lukostřelecké věže,
  • kasárna (produkuje pěší jednotky),
  • cech mágů,
  • dělostřelecké věže.

Je pouze na vás, jakou strategii zvolíte, a to je na této hře to nejlepší. Existuje 50+ typů nepřátel a 10+ bossů se specifickými vlastnostmi. Za každého zabitého nepřítele získáváte zlato, které pak použijete za vylepšení svých věží pro větší ochranu. Hru stahujte zdarma zde.

Mohlo by vás zajímat:  Po těchto výmluvách operátor z telemarketingu radši hned zavěsí. Používám je pravidelně, říká čtenář Honza

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 je vynikající hrou, pokud patříte mezi milovníky bojových her. Určitě znáte tituly Mortal Kombat, Street Fighter nebo Tekken. To vše jsou známé hry z herních konzolí. Android má Shadow Fight 2. Hra je na první pohled těžká, ale postupem času se do ní dostanete, stačí se naučit různé kombinace a stanete se tak opravdovým bojovým mistrem! Offline hru stahujte zdarma na tomto odkaze.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/connection-not-required-10-great-android-games-to-play-offline/