Motorola pracuje na nových pěti smartphonech. Největší novinkou je fotoaparát umístěný pod displejem

Motorola pracuje na nových pěti smartphonech. Největší novinkou je fotoaparát umístěný pod displejem

Společnost Motorola po delší době přišla s neoficiálním oznámením, že pracuje na pěti nových modelech smartphonů. Ty prozatím dostaly kódové označení Hawaii+, Dubai, Rogue, Rhode a Austin.

Podle dostupných informací na internetu to vypadá, že se Motorola připravuje na uvedení hned pěti nových telefonů. Na jejích stránkách se objevily rendery hned pěti nových zařízení ve vysokém rozlišení. Už to by stačilo k vydedukování, že se něco opravdu chystá, a navíc se můžeme opřít i o několik oficiálních obrázků, které ukazují návrhy kamerových modulů a vzhledů pro mobilní telefony.

Co prozatím víme o nových modelech Hawaii+, Dubai a Rhode?

O tom, jak by měly tyhle nové modely vypadat, moc nevíme. Ovšem na uniklých renderech je u modelu Hawaii+ vidět 50megapixelový hlavní fotoaparát a dva vedlejší. Kousek s názvem Dubai je odhadován na špičkové zařízení. Nabídne velmi tenké rámečky s čtečkou otisků prstů na zadní straně. Třetí model jménem Rhode bude vydán ve dvou verzích: jak 4G, tak 5G. Dle všeho se bude jednat o model střední třídy disponující také 50megapixelovým fotoaparátem.

Mohlo by vás zajímat:  Zvuky na pozadí zlepší produktivitu i koncentraci. Zařízení Mac má rozhodně co nabídnout
Zdroj obrázku: Pixabay

Zbývající dva modely Rogue a Austin mají také co nabídnout

Na publikovaných obrázcích můžeme vidět Motorolu Rogue s displejem bez zářezu nebo jiného děrování a dle spekulací by se mohla prodávat jako Motorola Edge 30. Jeho největší předností je ovšem to, že jako první smartphone Motoroly má fotoaparát uložený pod displejem. Motorola Austin je opět zařazena mezi telefony střední třídy s tlustými rámečky a děrovaným displejem. Opět bude dodávána s 50megapixelovým fotoaparátem.

Oficiálně firma Motorola vývoj nepotvrdila, ale vzhledem ke všem informacím, které se objevily, je to téměř hotová věc. Vývoj budeme nadále sledovat, a jakmile se dozvíme něco víc, budeme vás informovat v dalším článku.

Zdroj: https://www.gizchina.com/2022/02/09/motorola-is-preparing-five-new-products-and-one-with-an-under-screen-cam/