Konec výmluv. Fitness aplikace namotivují k pohybu, každý si vybere tu svou

Konec výmluv. Fitness aplikace namotivují k pohybu, každý si vybere tu svou

Nikdy není pozdě na to, abychom začali cvičit. Kdy jindy než začít teď hned? Pravidelné cvičení nebo fyzická aktivita mají pozitivní účinky na naše tělo. Začněte si budovat návyky, které mohou přispět ke snížení hmotnosti na úroveň, která je zdravá, a budete se cítit lépe. S motivací, cviky a dalšími vychytávkami vám mohou pomoci fitness aplikace, jež jsou volně ke stažení na Android i iPhone. Jaké aplikace máme na mysli?

Btwb

Btwb je oficiální aplikací pro CrossFit. Mezi výhody této aplikace patří rozsáhlá knihovna cvičení s více než osmi miliony cvičení, sledování tělesného pokroku, celosvětové žebříčky, sledování maker, skupin a výsledků přátel. Aplikaci můžete použít také k vytvoření vlastních tréninkových plánů. Aplikace vyžaduje roční předplatné, ale k dispozici je také třicetidenní zkušební verze.

Mohlo by vás zajímat:  Přestat s kouřením dokáže každý. Hlavní je pevná vůle a dobrý plán

Tone It Up

Tone It Up je jedna z nejlepších fitness aplikací pro ženy. Název už vypovídá o tom, že se zaměřuje víc na tvarování těla než na kardio a vytrvalost. Cvičení se točí kolem jógy, kardia, barre, boxu, kettlebellu a silového tréninku. Existují také speciální tréninky pro těhotné ženy. Každý den obdržíte novou cvičební rutinu, tyto rutiny jsou navrženy špičkovými fitness trenéry. Aplikace má také živou komunitu žen, které rády pomohou v případě dotazů, rad a dalších úkonů.

Mohlo by vás zajímat:  Kvalitní židle zlepší zážitek ze hry a zajistí komfort při dlouhém sezení
Zdroj obrázku: Freepik

Strava

Strava je výbornou aplikací pro ty, kteří mají rádi kardio cvičení (běh, plavání a jízda na kole). Aplikace má tři základní funkce:

  • sledování a analýza vzdálenosti, tempa, rychlosti, nadmořské výšky a spálených kalorií,
  • mapa běžeckých tras a cyklistických stezek pro tisíce míst po celém světě,
  • měsíční výzvy a soutěže, které udrží motivaci.

Přihlášením do webové aplikace získáte přístup do živé komunity a k funkcím pro vytváření tras a místním skupinovým tréninkovým aktivitám.

Existuje samozřejmě daleko více aplikací. Můžete zkusit i všeobecné fitness aplikace, jakými jsou Daily Burn, Freeletics, Aaptiv a mnoho dalších. Při výběru dbejte na to, jaká oblast cvičení vás zajímá. Určitě si vyberete z rozsáhlé nabídky.

Zdroj: https://www.cnet.com/health/fitness/best-fitness-workout-apps/