Jaký hudební přehrávač je nejlepší pro Android? Vyberte ten nejlepší

Jaký hudební přehrávač je nejlepší pro Android? Vyberte ten nejlepší

Jistě také milujete chvíle pohody, kdy si můžete vychutnat vaši oblíbenou hudbu. To vám zajistí váš mobilní telefon za pomoci hudebního přehrávače. Většina z nich funguje i v off-line režimu a stáhnout lze přes Google aplikace. Mezi těmi nejzákladnějšími aplikacemi pro přehrávání hudby možná nenajdete tak velkou kvalitu, jakou očekáváte. Proto je v takovém případě vhodné zvolit jiný přehrávač. Jaké alternativy existují?

Vyzkoušejte AIMP přehrávač

AIMP je velmi oblíbená aplikace, kterou lze stáhnout zdarma a používat pro přehrávání hudby. Obsahuje bohaté funkce a jejím hlavním plusem je velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Nabízí deseti pásmový ekvalizér a dobrou korekci basů. Rozhraní aplikace je velmi líbivé, a tak si jej často vybírá mnoho uživatelů Androida. Tato aplikace je vhodná nejen pro klasické posluchače oblíbené hudby, ale také pro ty, kteří si svou hudbu rádi ještě trochu doladí.

Mohlo by vás zajímat:  Ušetřit energii při nabíjení telefonu je téměř nemožné. Budoucnost chystá ale několik vychytávek

Nejoblíbenějším je Foobar2000

Mezi ty nejoblíbenější hudební přehrávače pro Android se jistě řadí Foobar2000. Najdete ho zdarma k instalaci v Google Play a zaujme vás hned na první pohled mnoho možností k nastavení hudby. Přívětivé prostředí, jednoduché ovládání i možnost nastavení poslechu si oblíbíte během první písničky.

Třetí oblíbená aplikace

Do nejoblíbenější trojice mobilních aplikací pro Android, které skvěle přehrávají vaši oblíbenou hudbu, patří určitě také Poweramp. Tento přehrávač sice není ke stažení zdarma, zkušební verze vám však umožní přístup na 15 dnů. Pokud se vám přehrávač zalíbí, stačí poté zaplatit jednorázový poplatek a aplikace bude již navždy ve vašem telefonu.

Mohlo by vás zajímat:  Spustit hry na Linuxu není žádný problém. Použít jde několik jednoduchých nástrojů

A proč se vyplatí do této aplikace investovat? Jedná se o hudební přehrávač, který patří k těm nejlepším a nejvýkonnějším na trhu. Najdete v něm mnoho možností k nastavení, vše záleží jen na vašem oblíbeném stylu poslouchání. Nabízí skvělý ekvalizér i prolínání hudby, navíc skvělá grafika vás nadchne hned na první pohled po stažení.