Kalendářové aplikace pohlídají všechno důležité za vás. Vaší produktivitě už nic nebude stát v cestě

Kalendářové aplikace pohlídají všechno důležité za vás. Vaší produktivitě už nic nebude stát v cestě

Díky správné kalendářové aplikaci můžete zvýšit svou produktivitu. Připravili jsme si pro vás ty nejlepší, díky kterým toho můžete dosáhnout.

Ne všechny aplikace splňují, co by měly

Když se podíváte do svého obchodu s aplikacemi, sami uvidíte, že ne každá kalendářová aplikace umí vše, co by měla. Většina těchto aplikací nemá ani vlastní kalendář a připojují se k tomu, co máte ve svém zařízení. Takže je prakticky nepotřebujeme a vystačili bychom si s tím základním. Proto je důležité při hledání té správné aplikace dávat pozor na to, co vlastně nabízí. Druhá věc, co by měla splňovat, je sdílení mezi platformami, abychom měli co nejlepší přístup jak z PC, tak mobilu.

Mohlo by vás zajímat:  Kopírování souborů ve Windows 10 a 11 je rychlejší díky několika tipům
Zdroj obrázku: Freepik

Vybrali jsme ty nejlepší, které by vám měly vyhovovat ve všech ohledech

  1. Butleroy – Poměrně nová aplikace fungující na iOS a Mac. Jedná se o výbornou aplikaci, pokud chcete mít pohromadě všechny své schůzky, úkoly a připomenutí. Navíc je zcela zdarma.
  2. Fantastical – Výborná služba fungující pro Apple Watch, iPhone, iPad a macOS. Tato kalendářová aplikace funguje pouze, pokud ji nejprve připojíte k jinému kalendáři, ale nabízí obrovské množství funkcí. Je dostupná ve dvou verzích. Bezplatná je s několika omezeními a placená nabídne vše za 5 dolarů měsíčně.
  3. GroupCal – Zajímavá bezplatná aplikace dostupná jak na Android, tak iOS. Je dostupná sice pouze pro mobilní telefony, ale opět má rozhodně co nabídnout. Díky funkci společného kalendáře ji oceníte hlavně ve více lidech, a jelikož je multiplatformní, nejste prakticky omezeni na jablíčkáře, nebo uživatele Androidu.
  4. Timepage – Pokud vám nevadí si za aplikaci připlatit, pak zde dostanete za 12 dolarů ročně opravdu pořádnou várku funkcí. Je ale dostupná pouze pro iPhone a iPad, uživatelé Androidu a Windows mají smůlu. Má vlastní kalendář i e-‍mailovou službu, a nejste tak nijak vázáni na ostatní funkce. Zde máte vše pohromadě.
Zdroj: https://zapier.com/blog/best-calendar-apps/