Díky Waze se na cestě nikdy neztratíte. S pár triky bude jeho používání ještě rychlejší

Díky Waze se na cestě nikdy neztratíte. S pár triky bude jeho používání ještě rychlejší

Používáte při cestování aplikaci Waze? V tom případě byste měli zbystřit při čtení tohoto článku, protože jsme si pro vás připravili několik vychytávek, které vám pomohou ušetřit čas při používání tohoto programu.

Když se pohybujete někde, kde to neznáte, pravděpodobně sáhnete po nějaké aplikaci, která má v sobě mapy a dokáže vám poradit. Jednou z takových je právě i Waze, která díky spolupráci s řidiči, kteří sdílí tipy a varování, poskytuje opravdu jednu z nejlepších navigací, která je stvořená na cesty. Tato služba měla při nedávném měření více než 140 milionů aktivních uživatelů.

Mohlo by vás zajímat:  Ojeté auto, které sloužilo jako firemní vůz, není vždy nejlepší investicí

Hlasové ovládání pro vaši bezpečnost

Pro bezpečné řízení byste se měli stoprocentně věnovat řízení. A neustálé hledání něčeho na telefonu vám na bezpečí nepřidá. Proto i tato aplikace umožňuje funkci ovládání hlasem. V nastavení aplikace si vyberte sekci „hlas a zvuk“ a dále „asistent Google“. Zde si zapnete vše, co je potřeba, a nadále můžete celou aplikaci ovládat pomocí vašeho hlasu.

Zdroj obrázku: Freepik

Plánujte cestu z pohodlí domova

Naplánujte si vaši cestu hezky z pohodlí domova a ušetřete si zbytečnou práci a nervy s tím, že to budete dělat za jízdy. Jednoduše si na počítači zmapujte cestu, na kterou se chystáte, a následně si ji odešlete za pomoci QR kódu do vašeho telefonu. Nyní už stačí jednoduše daný QR kód načíst a vámi připravená cesta je připravená k použití.

Mohlo by vás zajímat:  Světla ve voze jsou základ. Dobře je nastavit ale umí málokterý řidič

Sdílejte vaši polohu a trasu

Mají o vás vaši blízcí strach a chtějí vědět, kde se zrovna nacházíte nebo jestli se vám něco nestalo? Díky funkci „sdílet svůj disk“ můžete kamarádům nebo rodině poslat link, který jim vygeneruje vaši trasu a momentální polohu. Tím odpadne neustále strachování se, když se někde zdržíte.

Aplikace Waze samozřejmě poskytuje mnoho dalších zajímavých funkcí. My jsme si pro vás připravili část z nich a věříme, že vám pomohou ušetřit trochu času a zvýší bezpečnost na vašich cestách.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/how-to/best-waze-tips-and-tricks