Díky Alexe si vždy budete vědět rady. Pomůže vařit, doporučí film a sestaví cvičení na míru

Díky Alexe si vždy budete vědět rady. Pomůže vařit, doporučí film a sestaví cvičení na míru

Alexa má k dispozici více než 100 000 dovedností. My jsme si pro vás dneska připravili ty nejlepší z nich. K dobrému fungování nepotřebujete znát všechny, ale jenom ty skutečně dobré.

Alexa a její dovednost ohledně jídla a pití

Tato funkce je super, hlavně pro ty z vás, kteří rádi jíte a pijete, nicméně absolutně netušíte, co se k čemu hodí. Tady vám Alexa poradí. Stačí se jednoduše zeptat „Alexo, hodí se tohle k tomu?“ a obratem dostanete odpověď. Zajímá vás, z čeho je nápoj nebo pokrm vyroben? Alexa vám opět poradí. S tímhle pomocníkem už se ve světě jídla nikdy neztratíte.

Mohlo by vás zajímat:  Štěstí přeje připraveným. Provést zálohu počítače trvá jen pár minut a rozhodně se vyplatí

Alexa vám pomůže se cvičením

Pokud rádi cvičíte, tak Alexa vám nabídne svůj program 7minutové cvičení. Stačí opět říct „Alexo, otevři sedmiminutové cvičení“. A za pár vteřin může vaše domácí cvičení začít. Dle potřeby si můžete cvičení pozastavit nebo kdykoliv zopakovat. Navíc umí i spoustu dalšího, jako je 5minutové cvičení plank, pomůže vám s meditací nebo vám vytvoří cvičební jídelníček na míru.

Zdroj obrázku: Freepik

Alexa to umí i s počasím

Potřebujete znát předpověď počasí? Zajímá vás, kolik je nebo bude stupňů? Tak to není žádný problém. S tímto pomocníkem budete mít vždy všechny informace po ruce. Ať potřebujete znát předpověď počasí na libovolném místě na světě, Alexa vám tuto informaci poskytne bez okolků.

Mohlo by vás zajímat:  Hesla vytvořená generátorem poskytují téměř stoprocentní ochranu. Bezpečnost zajistí minimálně 12 znaků

Alexa vám pomůže i se zábavou

V tomhle je více než skvělá. Potřebujete doporučit film nebo seriál? Vyberte si žánr, datum nebo jiné kritérium a hned vám bude doporučen. Zajímá vás, co hrají v nejbližším kině nebo divadle? Zeptejte se! Pokud máte malé děti, tak rozhodně oceníte, že Alexa umí přečíst i pohádku na dobrou noc nebo zapnout bílý šum pro jejich lepší usínání.

S tímhle pomocníkem je život rozhodně o mnoho jednodušší a dokáže nám poradit s každodenními strastmi a problémy. Rozhodně je škoda nevyužít jejích funkcí, když už tady pro nás jsou.

Zdroj: https://www.tomsguide.com/round-up/best-alexa-skills