Chytrý telefon může sloužit jako dětská chůvička. Stačí nainstalovat aplikaci

Technologie zaznamenala velký posun dopředu za posledních pár let. Již není třeba využívat spoustu zařízení, kolikrát nám tato zařízení nahradí chytré telefony. Tím nemáme na mysli telefony, jaké používáme pro osobní účely, ale úplně v pohodě nám postačí starší nebo náhradní telefony, které jsme nahradili novějšími modely. Mnoho rodin se nachází v situaci, kdy se nemůže věnovat dítěti naplno, nebo když dítě usne, je potřeba jej hlídat. K tomu se dlouhou dobu využívaly dětské chůvičky. V dnešní době lze využít služeb právě chytrých telefonů. Stačí, když navštívíte internetový obchod s aplikacemi a stáhnete si aplikace určené pro hlídání dětí.

Mohlo by vás zajímat:  Do letadla si přibalit nemůžeme všechno. Aerolinky mají přísná pravidla

Luna

Máte za sebou náročný pracovní den? Připočtěte si k tomu ještě péči o domácnost, včetně nejmladších členů, a budete na pokraji sil. Když už vaše ratolest usne, tak si konečně můžete dopřát chvilku soukromí a užít si kousek volného čas také pro sebe. Aplikace Luna vám pomůže sledovat vaše dítě, zatímco spí, a vy si budete užívat volný čas pro sebe. Samotná aplikace běží na pozadí a v případě potíží vám aplikace pošle upozornění. Nemusíte pouze čekat na upozornění, své dítě můžete sledovat i během samotného spánku, aniž by se probudilo. Aplikace je dostupná pouze pro iOS zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Stadion ve tvaru obrovského stanu vyroste v Kataru
Zdroj obrázku: Freepik

BabyCam

BabyCam je další ideální aplikací, která nahrazuje dětskou chůvičku v domácnosti. Jediné, co potřebujete, je, aby vaše zařízení bylo připojené k síti Wi-Fi. Aplikace je vybavena různými funkcemi sloužícími k uklidnění vašeho dítěte. Můžete tak dítěti pustit ukolébavku nebo zapnout mikrofon na dálku a promlouvat. Aplikace je dostupná v Obchodu Play pro Android zařízení.

Vyzkoušet lze také další aplikace, ale většinou jsou buď placené, nebo jsou dostupné na zkoušku pouze na pár dní. Je velice důležité dopřát spánek vašim ratolestem, ale zároveň mít také volný čas pro sebe. Tyto aplikace vám pomohou od zbytečného stresu a dodají vám trochu potřebného klidu.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-baby-monitor-apps/