Apple nabízí špičkové telefony pro každého. Tohle jsou tři nejlepší pro letošní rok

Apple nabízí špičkové telefony pro každého. Tohle jsou tři nejlepší pro letošní rok

Chcete si pořídit nový iPhone? Dneska se podíváme na všechny možné dostupné modely. Vybereme pro vás ty nejlepší a rozdělíme je podle výbavy a ceny. Zaměříme se pouze na modely, které byly vydány od poloviny roku 2019. Nabídka Applu se pohybuje od 400 do 1 600 dolarů. Podívejme se tedy blíže na tento sortiment a ukažme si, které modely se pro vás hodí nejvíce.

iPhone 13 – nejoblíbenější a nejlepší iPhone dle uživatelů

iPhone 13 je opravdu perfektním nástupcem loňského modelu iPhone 12. Sice se designově moc neliší, ale nabídne nám opět silnější hardware a hlavně spoustu nových funkcí. Špičkové fotoaparáty u tohoto modelu nejsou nic překvapivého a na rozdíl od loňského modelu jeho baterie vydrží na jedno nabití až o čtyři hodiny déle. Nedivíme se tak, že je nejoblíbenější mezi uživateli Applu. Pořídit se dá již od 830 dolarů.

Mohlo by vás zajímat:  IPTV: Bezpečnostní rizika spojená s používáním chytré televize s internetovým protokolem
Zdroj obrázku: Freepik

iPhone 13 Pro

Tenhle kousek, jenž se prodává za 1 100 dolarů, je prozatím to nejlepší, co kdy firma Apple vyrobila. Uvnitř najdeme ty nejlepší fotoaparáty, které kdy tato firma vypustila do světa, nabídnou nám režim makro fotografií a displej má ohromnou obnovovací frekvenci, která se dá přepínat mezi 10 a 120 Hz. Samozřejmě zde nechybí ani podpora 5G, rychlého nabíjení a operační systém iOS 15, který má v sobě opravdu ty nejlepší vychytávky pro všechny své uživatele.

iPhone SE

Tento model je jeden z nejdostupnějších, které Apple vypustil na pulty obchodů. Jeho startovní cena totiž začíná na 399 dolarech, což je u Applu docela nízká laťka. Hardwarově už to ovšem není taková hitparáda. Najdeme v něm fotoaparát, který byl používán u modelů v roce 2017, procesor, kterým disponuje starší iPhone 11, a chybí podpora 5G. Ovšem je překvapivě podporován operačním systémem iOS 15, což je obrovské plus.

Mohlo by vás zajímat:  Wi-Fi 7 nabídne čtyřnásobnou rychlost oproti dosavadní verzi. Dočkat se jí můžeme už za dva roky

Tyto tři modely nám přirostly k srdci nejvíce a vybere si z nich většina lidí. Můžete tak volit mezi tím nejlepším, neoblíbenějším a nejdostupnějším.

Zdroj: https://www.cnet.com/tech/mobile/best-iphone/