5 tipů, jak jednoduše zvýšit hlasitost každého iPhonu. Zvláštní vybavení není potřeba

V dnešním článku se zaměříme na to, jak u iPhonu dosáhnout větší hlasitosti bez použití přídavných přístrojů, jako je například Bluetooth reproduktor. Budete sami překvapeni, jakého výsledku jde správným používáním dosáhnout.

Otočte iPhone naopak

Jelikož reproduktory u iPhonu jsou na spodní straně, tak při položení je zvuk tlumený. Proto když váš telefon o něco opřete nebo ho otočíte vzhůru nohama, už jen tímto jednoduchým trikem docílíte toho, že zvuk vycházející ven bude o dost hlasitější a čistý.

Při sledování nebo poslouchání chyťte správně telefon

Sledujete video nebo si pouštíte hudbu? Pak dalším prostým trikem docílíte lepšího zvuku tak, že položíte ruku na konec reproduktoru. Tímto úchopem se budou zvukové vlny odrážet právě od ruky a dostanou se lépe k vašim uším.

Vyberte možnost Late Night ve svém ekvalizéru

V nastavení svého iPhonu vyberte možnost Hudba a dále EQ. Pokud se vše nastaví správně, můžete opět docílit celkem znatelného posunu v hlasitosti. K tomu slouží možnost Late Night, ale rozhodně nepřekračujte limit. Mohli byste své reproduktory namísto vylepšení poškodit.

Zdroj obrázku: Freepik

Položte telefon do kovové misky

Další prostý trik, který zde s námi koluje již dlouhá léta, je prosté položení telefonu do kovové misky tak, aby reproduktory směřovaly směrem dolů. Opět donutíme zvukové vlny k tomu, aby se odrážely tak, jak nám to vyhovuje nejlépe.

Doma vyrobený reproduktor

Poslední vychytávkou, která by vám mohla pomoci, je vlastnoručně vyrobený reproduktor. Vše, co k tomu budete potřebovat, je několik plastových nebo papírových kelímků, rulička od toaletního papíru a nůžky. Díky tomuto homemade reproduktoru opět znatelně zvýšíte hlasitost svého iPhonu.

Snad vám některý z těchto tipů a triků pomohl k tomu, abyste si z vašeho telefonu užili zvuk hlasitěji a kvalitněji.

Zdroj: https://www.wikihow.com/Increase-the-Volume-on-iPhone