Signal ven nic nepustí. Všechny konverzace budou díky této aplikaci ve stoprocentním bezpečí

Signal ven nic nepustí. Všechny konverzace budou díky této aplikaci ve stoprocentním bezpečí

Hledáte nějakou aplikaci pro zasílání šifrovaných zpráv, která je zdarma a bezpečná? Pak byste mohli vyzkoušet aplikaci Signal.

Tato aplikace pracuje na vlastním open source šifrovacím protokolu a patří neziskové nadaci. V této aplikaci probíhá veškerá komunikace v šifrování end-to-end. To znamená, že všechny zprávy jsou jen mezi vámi a osobou, se kterou si píšete. Žádná další osoba nemůže vstupovat do vašich zpráv, a vše je tedy naprosto soukromé. Navíc tato funkce je pro každého a hned v základu, není tedy třeba nikde nic nastavovat. Dnes si ukážeme, jak tuhle aplikaci dostat na vaše zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Díky Správci hesel od Googlu budou všechna data v bezpečí. Služba je navíc zcela zdarma

Jak nainstalovat aplikaci Signal

  • Nejprve si stáhněte aplikaci na zařízení, které potřebujete. Je k dispozici na tyto platformy: iOS, Android, Windows, Mac a Linux.
  • Nyní si staženou aplikaci otevřete a za pomoci svého telefonního čísla dokončete registraci.
  • Pomocí SMS obdržíte ověřovací kód, který musíte zadat do aplikace.
  • Dalším krokem je vytvoření kódu PIN, kterým se budete přihlašovat.
  • Nastavte a vyplňte si svůj profil.
  • Pokud chcete používat tuto aplikaci i mimo váš telefon, máte možnost si ji propojit také s verzí pro PC. To uděláte tak, že v nastavení vyberete možnost „propojit nové zařízení“, a za pomoci pokynů dokončete toto nastavení.
Mohlo by vás zajímat:  Smazat facebookový účet jde během pár kliknutí. Na rozmyšlenou pak máme 30 dní
Zdroj obrázku: Freepik

Nyní, když jste zaregistrovaní a máte potvrzený účet, se můžete pustit do plnohodnotného používání. Budete samozřejmě potřebovat, aby se i ostatní lidé, se kterými se chcete bavit, zaregistrovali do této aplikace. Pak už nebude nic bránit tomu, abyste mohli nerušeně a hlavně soukromě chatovat. A to buďto v soukromých chatech pro dva, nebo si můžete vytvořit i skupinové chaty, kde se vás může sejít neomezený počet.

Pokud jste tedy hledali bezpečnou aplikaci, kam přesunout všechny své komunikace, pak aplikaci Signal můžeme vřele doporučit na sto procent!

Zdroj: https://www.businessinsider.com/signal-app