Signal ven nic nepustí. Všechny konverzace budou díky této aplikaci ve stoprocentním bezpečí

Hledáte nějakou aplikaci pro zasílání šifrovaných zpráv, která je zdarma a bezpečná? Pak byste mohli vyzkoušet aplikaci Signal.

Tato aplikace pracuje na vlastním open source šifrovacím protokolu a patří neziskové nadaci. V této aplikaci probíhá veškerá komunikace v šifrování end-to-end. To znamená, že všechny zprávy jsou jen mezi vámi a osobou, se kterou si píšete. Žádná další osoba nemůže vstupovat do vašich zpráv, a vše je tedy naprosto soukromé. Navíc tato funkce je pro každého a hned v základu, není tedy třeba nikde nic nastavovat. Dnes si ukážeme, jak tuhle aplikaci dostat na vaše zařízení.

Jak nainstalovat aplikaci Signal

  • Nejprve si stáhněte aplikaci na zařízení, které potřebujete. Je k dispozici na tyto platformy: iOS, Android, Windows, Mac a Linux.
  • Nyní si staženou aplikaci otevřete a za pomoci svého telefonního čísla dokončete registraci.
  • Pomocí SMS obdržíte ověřovací kód, který musíte zadat do aplikace.
  • Dalším krokem je vytvoření kódu PIN, kterým se budete přihlašovat.
  • Nastavte a vyplňte si svůj profil.
  • Pokud chcete používat tuto aplikaci i mimo váš telefon, máte možnost si ji propojit také s verzí pro PC. To uděláte tak, že v nastavení vyberete možnost „propojit nové zařízení“, a za pomoci pokynů dokončete toto nastavení.
Mohlo by vás zajímat:  Novinka Obchodu Play potěší nejen vášnivé hráče. Aplikace ani po odinstalování neztratí nahraná data
Zdroj obrázku: Freepik

Nyní, když jste zaregistrovaní a máte potvrzený účet, se můžete pustit do plnohodnotného používání. Budete samozřejmě potřebovat, aby se i ostatní lidé, se kterými se chcete bavit, zaregistrovali do této aplikace. Pak už nebude nic bránit tomu, abyste mohli nerušeně a hlavně soukromě chatovat. A to buďto v soukromých chatech pro dva, nebo si můžete vytvořit i skupinové chaty, kde se vás může sejít neomezený počet.

Pokud jste tedy hledali bezpečnou aplikaci, kam přesunout všechny své komunikace, pak aplikaci Signal můžeme vřele doporučit na sto procent!

Zdroj: https://www.businessinsider.com/signal-app