Změnit e-mailovou adresu v Instagramu jde lehce. S naším návodem to zvládnete během pár vteřin

Změnit e-mailovou adresu v Instagramu jde lehce. S naším návodem to zvládnete během pár vteřin

Instagram je jednou z velmi oblíbených sociálních platforem hlavně pro mladé lidi. Vývojáři stále přinášejí nové zajímavé funkce a služby. Tím si získává ještě větší oblibu. Když máte zajímavý obsah, můžete si vybudovat služnou základnu a vydělávat pěkné peníze.

Pokud si na Instagramu chcete vytvořit účet, budete k tomu potřebovat e-mail a telefonní číslo. Pokud se ale z nějakého důvodu stane, že ztratíte k tomuto mailu nebo telefonnímu číslu přístup, pak nastává problém. Pokud se chystáte změnit e-‍mail a používat ho jako hlavní, pak si budete chtít přenastavit i údaje v propojených aplikacích. My se proto dnes podíváme na to, jak si změnit na Instagramu e-mail v pár opravdu jednoduchých krocích.

Mohlo by vás zajímat:  Jaké doplňky můžete využít ke svému MacBooku?
Zdroj obrázku: Freepik

Jak změnit registrační e-mail na Instagramu za nový?

  1. Na svém Android nebo iOS zařízení si zapněte Instagram.
  2. V pravém dolním rohu klikněte na ikonu, která symbolizuje váš profil.
  3. Zvolte možnost Upravit profil, kde dále zvolte Nastavení osobních údajů.
  4. Před sebou uvidíte možnost E-mailová adresa, kterou rozklikněte, a zadejte nový e-mail namísto staré adresy. Zaškrtněte modrý čtverec pro potvrzení, že se změnou souhlasíte, a potvrďte.
  5. Nyní vám na starý email přijde potvrzení přímo od Instagramu s odkazem, který musíte potvrdit. Jakmile tuto možnost jednou potvrdíte, pak starý e-mail přestane být aktivní a všechny další aktivity už budete potvrzovat novým. Také přihlašování již nebude možné a budete muset použít e-mail, který jste nyní nově uvedli jako aktivní.
Mohlo by vás zajímat:  Jak prodloužit životnost baterie u chytrého telefonu?

Samozřejmě si v nastavení můžete změnit i ostatní věci, jako je telefonní číslo, jméno a spousta dalších údajů, které o sobě na profilu vyplňujete. Tato změna není nijak limitovaná a můžete ji provádět opakovaně podle potřeby. Na rozdíl třeba od Snapchatu, kde se některé změny dají provádět pouze jednou za rok.

Zdroj: https://www.lifewire.com/change-your-email-on-instagram-5075406