Všechny zprávy na jednom místě. All-in-one aplikace propojí stovky platforem do jediné

Všechny zprávy na jednom místě. All-in-one aplikace propojí stovky platforem do jediné

Tolik zpráv v tolika různých programech nebo aplikacích. Jak se jen v takovém chaosu vyznat a nezapomenout odpovědět na důležité věci? Dnešní doba je hektická, moderní programy navíc zahlcují už tolik zaneprázdněnou hlavu. Co dělat? Řešením jsou all-in-one platformy, které nabízejí řešení. S jejich pomocí si lze snadno uspořádat zprávy a nezapomenout na nic důležitého.

1.    All-in-One Messenger

Už z názvu vyplývá, že tato platforma dokáže spravovat většinu aplikací na jednom místě. Podporuje více než 40 různých messengerů a aplikací, jako jsou WhatsApp, WeChat, Gmail, Android Messages, LinkedIn, Telegram, Twitter, Instagram a Tinder. Samozřejmostí je tmavý režim, push notifikace nebo nastavení pro vzhled platformy. Navíc umožňuje správu i více účtů, to vše s velmi solidním zabezpečením.

Mohlo by vás zajímat:  Problémy s nabíjením mají různá vysvětlení. Na vině může být vadná nabíječka nebo samotný telefon

2.    Franz

Platforma s názvem Franz je určená pro stolní počítače pro organizaci chatovacích a messengerových aplikací. V rámci neplacené části se mohou přidat až tři oblíbené komunikační aplikace. Jedná se o webový prohlížeč a přihlášení k účtům probíhá pomocí souboru cookie a mezipaměti. Franz podporuje veškeré funkce pro odesílání a přijímání zpráv včetně videohovorů.

Zdroj obrázku: Freepik

3.    Shift

Desktopová aplikace Shift je známá platforma pro integraci všech programů, které umožňují odesílání a přijímání zpráv. Nadto podporuje též kalendář Google, proto se snadno zaznamenávají schůzky nebo jednotlivé události. Na jedno stisknutí klávesy je možné připojení k tisícovce e-mailových účtů, k aplikacím nebo ke cloudovým službám. Z dostupných platforem all-in-one se jedná o nejucelenější, účty lze propojit, navíc je možné vyhledávání ve více účtech.

Mohlo by vás zajímat:  Vysoký počet megapixelů kvalitu foťáku nezaručí. U telefonů jsou důležité i jiné parametry

4.    Rambox

Vhodný prohlížeč, který spravuje všechny aplikace z jednoho místa, nadto se hodí taktéž pro firemní řešení komunikace. Rambox nabízí ve třech verzích (bezplatné, profi a firemní) propojení více než 700 aplikací. V placené verzi pak lze přizpůsobit pracovní prostor. Samozřejmostí je režim Nerušit, zámek hlavního hesla nebo různé klávesové zkratky a konfigurační možnosti.

5.    IM+

IM+ se používá pro Mac, iPhone nebo Android a umožňuje propojení osmnácti nejoblíbenějších messengerových aplikací, jako jsou WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Gmail, Google Hangouts, Skype, Zoom a Slack. Výhodou je jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní a možnost propojovat a chatovat skrze více aplikací najednou. Poskytuje rovněž možnost videohovorů v rámci Zoomu a Skypu. Jistě potěší také každodenní kolo štěstí s bitcoinovými odměnami.

Mohlo by vás zajímat:  Design chytrých telefonů vypadá bezchybně, v praktičnosti ale zaostává

6.    Beeper

Beeper patří mezi nejnovější all-in-one platformy a podporuje 15 chatovacích aplikací. Jedná se o placenou platformu s měsíčním poplatkem ve výši 10 dolarů. Aktuálně jsou přidávány další aplikace do systému. Přístup není do služby okamžitý, je nutné čekat, až jej administrátoři schválí.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/best-all-in-one-messaging-platforms/