Druhé telefonní číslo pomůže zůstat ještě víc v bezpečí. Burner aplikace se hodí pro každou situaci

Druhé telefonní číslo pomůže zůstat ještě víc v bezpečí. Burner aplikace se hodí pro každou situaci

Téměř všichni jsme viděli různé filmy nebo seriály, kde mnoho herců využívalo jednorázového telefonu, a přiznejme si, i vy samotní jste už někdy určitě toužili po tom, telefon zahodit po konci hovoru nebo jej zpřelámat. Určitě nemáte důvod se obávat, že vás tajně odposlouchává NSA nebo FBI. Existuje ale hned několik důvodů, proč mít druhé telefonní číslo. Jaké aplikace stojí za to si pořídit?

Proč používat Burner aplikaci?

Jaké jsou důvody pro pořízení této aplikace?

  • Online seznamování s sebou přináší daleko více rizik, zejména pro ženy. Aplikace pro falešné telefonní číslo je jednou z možných obran v případě nebezpečí.
  • Pokud je vaše práce náročná a potřebujete mít oddělený telefon od osobního užívání, vyplatí se použít tuto aplikaci.
  • V případě podezření, že vás někdo sleduje (rodič nebo partner), můžete požádat o pomoc prostřednictvím čísla, ke kterému nemá přístup.
Mohlo by vás zajímat:  Společnostem Apple a Samsung roste konkurence. Levné čínské modely útočí na jejich pozice

Existuje hned několik Burner aplikací, které vám mohou pomoci se založením druhého čísla.

Zdroj obrázku: Freepik

Burner

I když se nejedná o dostupnou aplikaci v Evropě, pokud jste na dovolené nebo žijete v USA či Kanadě, stáhněte si tuto aplikaci. Poskytuje VOIP číslo (s místní předvolbou), které můžete použít pro hovory, textové zprávy a hlasovou schránku. Aplikace vám dává kontrolu nad tím, kdo vám může volat. Burner můžete propojit s aplikacemi, jakými jsou Dropbox, Evernote, Slack a SoundCloud. Aplikace je placená, ale můžete využít 7denní zkušební verzi s 20 minutami hovoru a 40 textovými zprávami.

Mohlo by vás zajímat:  Pořídit snímek obrazovky v Samsung Galaxy je možné třemi jednoduchými způsoby

Hushed pro

Hushed je perfektní aplikace pro více čísel sloužících k tomuto účelu. Aplikace využívá VOIP, takže vám nezabere minuty, ale použije váš datový limit, pokud nejste připojení k Wi-Fi. Aplikace je zdarma po dobu tří dnů.

Existují samozřejmě další aplikace fungující na podobném principu. Nebojte se využívat daných služeb, pokud se cítíte opravdu ohrožení. Stačí brouzdat internetem nebo samotnými obchodními aplikacemi.

Zdroj: https://time.com/4375849/burner-app-number/